Wpis z mikrobloga

#rlm #gry #wiedzmin3 #wiedzmin #pcmasterrace #niepopularnaopinia
Dla tych co jeszcze jakimś cudem nie grali w Wiedźmina 3: ostrzeżenie, nie oglądajcie lestplayów, teraz gram i się nudzę bo powtarzam to co już widziałem, niestety mam spalonego questa z Baronem, na szczęście nie widziałem wszystkiego, druga część gry(poza zakończeniem, które zobaczyłem po pijaku) oraz obydwa dodatki, to dla mnie tajemnica.
I polecam grać na przedostatniej trudności, a nawet na najtrudniejszym poziomie, nie wiem czemu recenzenci o tym nie mówią, granie na pozostałych poziomach robi grę nudną, to nie diablo gdzie trzymamy mysz na wrogu i klikamy. Trudny poziom = przygotowanie do walki, uniki, czytanie o potworkach i ich słabościach, satysfakcja i emocje.

Aha, tu pewnie ściągnę na siebie hejt, ale polski dublaż całkowicie mi nie podszedł, słyszę te same głosy, które obsługują gry i filmy od kilkunastu lat, aż mnie skręca. Nie wiem czemu, ale postacie poboczne jakby się mniej przykładały do aktorstwa w wersji polskiej.

+10 punktów dla tych co wiedzą co tam sobie oglądam w czasie grania;)
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #RLM #gry #wiedzmin3 #wiedzmin #pcmasterrace #niepopularnaopini...
źródło: comment_08W1JzmPZLHPPOfk5mC3s90RTiZ4M2Zi.jpg
  • 11
@RabarbarDwurolexowy: to prawda z trudnością, warto do tego ustawić to podniesienie poziomów przeciwników. Osobiście mi nawet trochę brak wyzwania na drodze ku zagładzie...

Ale co do dublingu to mi się dobrze gra na polskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu lubię ojczysty (to nie tak, że nie rozumiem, bo rozumiem na tyle dobrze, żeby nie potrzebować napisów do filmów).