Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin dostałem raka, nasz największy idealista w pigułce, a to była dopiero przedostatnia strona wpisów naszego guru na tagu (leciałem od początku), tyle mi wystarczy, naganiacz jak ich mało, krzysiowi Malediwy i miliony tylko w głowie
https://www.wykop.pl/wpis/30779179/serek-ja-naprawde-nie-kumam-braku-entuzjazmu-na-ta/
w.....s - #kryptowaluty #bitcoin dostałem raka, nasz największy idealista w pigułce, ...

źródło: comment_LWptXliXmlo3iAMqUOtupI9RPNS2PvgX.jpg

Pobierz
  • 13
@wooojtassss: Typ siedzi w btc od 2013 roku(przynajmniej tak twierdzi), ale bał się kupić jak btc kosztował 300zł.
Teraz nagle zobaczył bańkę i się podniecił, że będzie milionerem. Jak btc stał po 300zł, to była #!$%@? technologia i szkoda było kasy, teraz jak cena skoczyła x100 to nagle zajebista technologia.
@wooojtassss: Przecież ten jego wpis podsumowuje nas wszystkich:) Kto z nas nie łyknął jakiegoś MEGA newsa i miał w głowie wizję ceny bitcoina (czy innego waloru) na poziomie setek tryliardów dolców?:) Strzelam że 90% przeciwników @cyberpunkbtc to nocoinerzy, a zwolennicy to hodlerzy. Wiecej luzu i spokoju ludzie, bo dzięki temu lepiej się zarabia. Jak coś was tu wnerwia, to pamiętajcie, że to są tylko literki na monitorze;)
@wooojtassss: ale rak content myślałem, że to koleś, który bardziej jara się technologią, przy całym swoim buractwie i braku wiedzy, ale z tego wniosek że to typowy gołodupiec, który chciałby bez pracy dorobić się milionów, dla takich leszczy zero szacunku