Wpis z mikrobloga

@mariolankak: a jakbyś podsumował wystąpienie kaczyńskiego bez żadnego trybu? Niech zgadnę, jak zdrajcy Polski z pis przez lata płacą prostytukom i spamerom z mediów należących do Partii, żeby pluły na Polaków ile wlezie, żeby publikowały kłamstwa o Smoleńsku, żeby w bezczelnych kłamstwach oskrażały Polaków o zamordowanie Polaków, to wtedy jest patriotyzm. Jak szeregowy poseł wchodzi nielegalnie na mównicę sejmową nazwyć Polaków kanaliami to jest patriotyzm. Ale jak ktoś krytykuje Partię to
@Lipathor Skąd oni tą listę adminowania wytrzasneli? Technicznie wydaje mi się to nie możliwe bez wlamu na konto.

Btw. Koleś pracujący w ministerstwie obsługujący farmę fp rządowych powinien oznaczać prokuraturę na karku następnego dnia. Chory kraj.
Większość tych fanpage’y nie jest moja. A raczej nie muszę się tłumaczyć dlaczego mam PRYWATNĄ bazę fp, na której mogę udostępniać CO CHCĘ. Wielcy detektywi :-)

Mam tez konta na Mindsie, Steemicie, VK i w wielu innych miejscach. Zachęcam do obserwowania, subsrybowania.

@Herubin: wg tej wypowiedzi samego zainteresowanego, przynajmniej część fp jest jego