Wpis z mikrobloga

Nie, no to jest po prostu jakiś absurd...

emmm

1. skąd pochodzą nowe głosy na pis [2mln i na pewno są statystyki i wszystko, nie wierzę że nie ma ani że nikt nie zadał sobie trudu by to przeanalizować]
2. ilu wśród nich jest beneficjentów 500+ i emerytura +?
3. ile rodzin dotkniętych ubustwem korzysta z 500+?

pis poparcia NIE MA i należy rzetelnie zmierzyć się z cholernymi liczbami, co, jak, gdzie i dlaczego

piszę to i pewnie zostanę zlany bo wam nie zależy na fact checku tylko na nadmuchiwaniu balonika
piszę to bo od paru dni pojawiają się wpisy że jarek ma wybory w kieszeni przez 1000+ a to jest
nieprawda bo skoro podczas wyborów nie chwycili to wątpię że teraz chwycą

#polityka #neuropa #4konserwy
  • 10
@rudolf-menshen: nowy trolku po pierwsze grammar nazi cię zaraz dopadnie
Po drugie co to za gówno "fact checku" ani to po polsku, ani po angielsku?
Po 3 to to ta manipulacja i zwykłe kłamstwo 1000+ plus już rano zostało obalone. Widzę że masz głębokie pelikanie gardło i jak coś wpadnie to już nie ma rady.
A w ogóle ten twój wpis to jakiś bełkot i ciężko się połapać o co walczysz.
@Grubsztyk:

#!$%@? gościu, zaraz cię wrzucę na bana bo nie chce mi się powtarzać

1. w dupie mam twoją platformę
2. factchecku to factcheck z u na końcu bo TAK DZIAŁA JĘZYK POLSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deb...lu
3. mnie to gówno obchodzi czy 1000+ jest potwierdzone czy obalone, ja przyjmuję prosty scenariusz że pis się na to zdecyduje i próbuję ustalić konkretne dane, bo wybory pokazują że 500+ chwyciło słabo
@rudolf-menshen: PiS w wyborach miał 19% z puli uprawnionych do głosowania, w następnych wyborach będzie miał jeszcze więcej jeżeli więcej osób nie pójdzie do urn, wystarczy że zrobią badania komu posmarować, dołoży się jakiś nowy program socjalny i wygraną mają w kieszeni, Polaków niesamowicie łatwo jest ograć nawet nie muszą się specjalnie starać czy kombinować, pytanie tylko czy dobiją do 2/3, jeżeli tak to będzie koniec Polski.