Wpis z mikrobloga

Dzisiaj świętuję nawiązanie pierwszej współpracy komercyjnej. Wiem, wiem - dla dużych twórców internetowych to żaden wyczyn, ale ja cały czas stawiam swoje pierwsze kroki, także jest radość ( ͜͡ʖ ͡€) Z tej okazji #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania:
1x gogle DreamzVR 3.0 o wartości 299 zł
1x rabat 40% na zakupy w sklepie DreamzVR
1x rabat 30% na zakupy w sklepie DreamzVR

Zasady jak zawsze bardzo proste - wystarczy plusik. Wyniki w czwartek rano.

Przy okazji informuję, że kod rabatowy „tenswiatjestnasz” zapewnia 10% zniżki w sklepie DreamzVR. Kto uważnie śledzi moją aktywność ten wie, że filmy w technologii VR są dodatkiem do programu „Ten Świat Jest Nasz”. W drugiej serii ponownie zrealizuję takie filmy, także będzie można razem ze mną wirtualnie odwiedzić Tajwan, Botswanę, Singapur, Tajlandię i kilka innych państw.

Sam gogli DreamzVR używam od bardzo dawna - to właśnie na nich zawsze prezentuję jak wyglądają filmy podróżnicze w VR. Tutaj moja wizyta w TVP w marcu tego roku, razem ze mną wspomniane gogle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoby, które nigdy nie słyszały o „Ten Świat Jest Nasz” odsyłam tutaj. Na Wykopie mam swój autorski tag #pokonactv („pokonać TV”) - zapraszam do obserwowania.

Miłego dnia!
wojciechsiryk - Dzisiaj świętuję nawiązanie pierwszej współpracy komercyjnej. Wiem, w...

źródło: comment_7oWKFTXyTb9oe7R69yktBVB6NIGtPkdz.jpg

Pobierz
  • 29
@DreamzVR: > jak najbardziej, dodatkowo full HD pozwoli na jeszcze lepsze wrażenia :)
Bawiłem się cardboardem w FHD i stwierdzam, że 960x1080 na jedno oko to jest tragedia (chodzi mi głównie o wygląd napisów). Technologia ma potencjał, ale niestety jest w zbyt wczesnym stadium. Pewnie QHD albo 4K wygląda już spoko, ale wtedy GPU ma co robić, żeby wydusić te 90 FPS
PieceOfShit - @DreamzVR: > jak najbardziej, dodatkowo full HD pozwoli na jeszcze leps...

źródło: comment_Bvtkrr63EsRnVuyBDGEEqnUCHCPUtVUP.jpg

Pobierz
1x gogle DreamzVR 3.0 o wartości 299 zł


@wojciechsiryk: czemu odrazu nie napiszesz że warte są 2999zl? Jak już kit wciskać to na bogato.

A produkt o jakości chińskiego badziewia lepiej kupować bezpośrednio od Chińczyka.