Wpis z mikrobloga

Mirunie! Potrzebuję dobry #hydraulik we #wroclaw, nie mam pojęcia co się dzieje, ale zalewa mi całkowicie łazienkę (nie jestem w stanie nawet ustalić z którego miejsca, ale wydaje się, że z toalety). Kompletnie się na tym nie znam, macie jakiegoś sprawdzonego hydraulika, żeby też nie wykorzystał mojego braku wiedzy i żebym nie przepłaciła? Help (,)
  • 10
@ililmil jak nie używasz niczego to nie cieknie? Nie widać skąd wycieka woda? Zalana łazienka to chodzi Ci o to, że na podłodze jest woda? Jak splukujesz czy coś to nie leci nagle?
via Android
  • 0
@klokupk nie widzę skąd wycieka woda, nie ma żadnych zaciekow na ścianie, nie widzę też żeby gdzieś kapalo z rury, na podłodze stała woda. Powycieralam i teraz nie widzę, żeby szło dalej, ale generalnie ok 2h nie było mnie w łazience i nagle cała zalana, to się powtórzyło drugi raz (wczoraj wieczorem było to samo, ale rano było sucho, myślałam, że może jednorazowo coś podczas kąpieli rozlalam). Nie zauważam żeby przy spłukiwaniu
via Android
  • 0
@klokupk kurcze chyba faktycznie na tej grubej rurze z tyłu jest delikatnie mokro, w sensie nie kapie aktualnie, ale czuć że coś było. Orientujesz się może, czy naprawa czegoś takiego mnie dużo wyniesie?
@ililmil złap dwoma rękami i spróbuj docisnac mocno, podejrzewam, że rura wejdzie i po problemie. Przy spłukiwaniu wody tam będzie cieknac. Możesz docisnac, wytrzeć do sucha, spuscic wodę i sprawdzić znowu czy mokro
via Android
  • 0
@klokupk wiesz co, ja generalnie bym tak spróbowała zrobić, ale to jest wynajmowane mieszkanie i boję się, że będzie tylko gorzej jak ruszę... Nie znam historii napraw tego miejsca, więc cholera wie czy i jak to nie było już kiedyś "robione". Ale dzięki w każdym razie za rady, spróbuję ogarnąć jakiegos fachowca lepiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Android
  • 1
@symis właśnie z początku nie mogłam się dodzwonić i trochę zaczęłam panikować, ale przed chwilą mi się udało i jest podobno jakiś hydraulik ze spółdzielni i mam go ściągnąć, w sumie już ogarnęłam. Ale dzięki za radę! :)