Wpis z mikrobloga

Odpaliłem swoje Kerbale (ʘʘ) Tym gównem poleciałem na księżyc i miałem lądownikiem wylecieć na orbitę , ale paliwa brakło w połowie manewru xD

Więc kerbal sam z plecakiem RCS musiał ją dokończyć xD

Mam to nagrane ale nie chce mi się tego wszystkiego montować ehh

#kerbalspaceprogram #gry
Pobierz TymRazemNieBedeBordo - Odpaliłem swoje Kerbale (ʘ‿ʘ) Tym gównem poleciałem na księżyc...
źródło: comment_7bZTYV5cFC5oTDSfZkaZDwu6YHYzrUK0.jpg
  • 5
@TymRazemNieBedeBordo: Ja to lubię sobie na spokojnie zrobić #pdk. Moduł dowodzenia na stabilnej orbicie, a lądownik z doczepionym hamulcem RCS i małym zapasem paliwa. Najtrudniej dla mnie jest trafić w okno aby oba pojazdy zbliżyły się do siebie na tyle, że nie ma potrzeby wykonywania długich lotów plecakami.
@TymRazemNieBedeBordo: W sumie niepotrzebnie zamontowałeś RCS, jeśli już użyłeś tyle kół reakcyjnych. Myślę, że bez tego bez problemu powróciłbyś z powrotem. W takim wypadku cały czas miałeś blisko 2 tony balastu w postaci monopropellant.
@tRNA: teraz też będę myślał jak to zrobić na wzór apollo, czyli wylecieć na stabilną orbitę podłączyć moduł i wio
@Peyer: rcs się w połowie zużył przy starcie, bo bujało, zresztą potrzebowałem go by znowu podłączyć i manewrować

Teraz bym to zrobił inaczej, w lutym budowałem te rakiete xd