Wpis z mikrobloga

@flaa: a gdzie są podane wymagane wagi? Na moje to wygląda tak, że łapałem ryby z tych dwóch mniejszych małych stawów, a w konkursie biorą udział ryby głównie z tego największego stawu (+ płotka z pierwszego). Tak że mogę sobie pogwizdać i nałapać ryb a i tak nie będę miał więcej niż 400 punktów, bo oprócz płotki nie złapie innej ryby która liczy się do konkursu xD
  • Odpowiedz
@Barti1403: miałem wrażenie, że ten znaczek pod rybą oznacza wagę, która jest wymagana w konkursie - tzn obecnie pod każdą mam brązowy odważnik i spodziewałem się, że w tę wagę muszę się wstrzelić

Innego pomysłu nie mam - poza tym, że coś jest zbugowane - bo złowiłem kilka ryb z danego gatunku i nie zaliczyło mi żadnej, dalej mam 0 punktów w rankingu. Mimo, że po pierwszej rybie od razu dostałem
  • Odpowiedz
ten znaczek pod rybą oznacza wagę, jaką złowiłeś ;). Są trzy poziomy wagi za które dostajesz diamenty w atlasie wędkarskim. Za brązowy jeden, za srebrny dwa i za złoty trzy. Mówisz że złapałeś kilka ryb z danego gatunku, łapałeś płotkę? Ja złapałem ukleje, płotkę, konika morskiego i łososia/szczupaka z pierwszego stawu, a z drugiego okonia i leszcza. Zaliczyło mi tylko płotkę.
Barti1403 - ten znaczek pod rybą oznacza wagę, jaką złowiłeś ;). Są trzy poziomy wagi...

źródło: comment_wLOMT4XwCLGPWTWoPedcWV1rfunOYLte.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PszczolkaFajaa: Niestety ale nic nie rozumiesz. Pretensje mam, bo wydałem na kuter/stawy/wędki ponad 600 tysięcy monet, a jak przychodzi co do czego to nie mogę zdobyć nawet srebrnej skrzynki. Jeżeli inni mają więcej pieniędzy to oczywiste, że są w lepszej sytuacji ode mnie. Jednak wystarczyło by, że złowiłbym jakiegoś łososia czy okonia, dostał parę punktów więcej niż 300 i zdobył chociaż najsłabszą skrzynkę to nie napisałbym w tej sprawie pół posta.
  • Odpowiedz