Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [05-08-2018]:

Kamil Wilczek (30 lat/ Napastnik) [klub: Brøndby]: rozegrał 90 minut i zdobył 1 gola. Jego zespół wygrał 2-0 z Nordsjaelland'em w Superlidze duńskiej. Link do gola: https://www.youtube.com/watch?v=h5Zm3LeJz6I

Maciej Wilusz (29 lat/ Obrońca) [klub: FK Rostów]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z CSKA Moskwa w rosyjskiej Premier League.

Dawid Kurminowski (19 lat/ Napastnik) [klub: Zemplín Michalovce]: rozegrał 36 minut (wchodząc z ławki w 54 min).
Jego zespół przegrał 2-1 ze Slovan'em Bratislava w Fortuna liga (1 liga słowacka).

Krzysztof Kamiński (27 lat/ Bramkarz) [klub: Júbilo Iwata]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 3-2 z Vegalta Sendai w J-League (1 liga japońska).

Waldemar Sobota (31 lat/ Pomocnik) [klub: St. Pauli]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-1 z Magdeburgiem w 2 Bundeslidze.

Rafał Gikiewicz (30 lat/ Bramkarz) [klub: Union Berlin]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 1-0 z Aue w 2 Bundeslidze.

Mateusz Klich (28 lat/ Pomocnik) [klub: Leeds]: rozegrał 76 minut i zdobył 1 gola. Jego zespół wygrał 3-1 ze Stoke w Championship (2 liga angielska). Link do gola: https://streamable.com/f6tjd

David Pudelko (22 lata/ Obrońca) [klub: SKU Amstetten]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 0-0 z Wacker Innsbruck w 2 lidze austriackiej.

Marcin Bułka (18 lat/ Bramkarz) [klub: Chelsea]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 2-0 z Manchesterem City w meczu o Tarczę Wspólnoty .

Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam. Gdyby kogoś brakowało - śmiało pisać w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Wilczka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica