Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś gdzie legalnie mogę kupić nową, pudełkową wersję gry Bioshock na komputer? Na steamie nie ma polskiej wersji, więc nie chcę żadnych kluczy, a po za tym lubię pudełka.
#bioshock
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sejsmita: Niestety, ale tylko dwójka. (,) Nawet używanej nie idzie znaleźć. Czy aby na pewno na steamie nie ma jakichś opcji włączenia polskiej wersji, bo w gry o tak rozbudowanej fabule najwygodniej gra się w pełni rozumiejąc wszystko, mimo tego, że angielski znam bardzo dobrze + nie chce mi się bawić w spolszczanie i grzebanie godzinami w plikach.
  • Odpowiedz
@Dragontraxxx: Na moich obu pudełkach PKK Bioshock 1 i PKK Bioshock 2 jest napisane jak byk: dwie wersje językowe eng/pl. Jednak w przypadku Bioshock2 może to być nieprawdziwe, ponieważ GfWL Microsoftu oddał tę grę steamowi, gdzie faktycznie nie ma wersji PL. Za to Bioshock1 nie wymaga żadnej zewnętrznej platformy, to tylko płyta z grą i powinno być PL, tak jak jest napisane na opakowaniu.

Zobacz w różnych elektrolumpexach typu sieciówka
  • Odpowiedz
@sejsmita: Udało się na allegro. PKK, fabrycznie nowa i zafoliowana. Co prawda musiałem wydać ok. 9-ciu dych z przesyłką z Bydgoszczy, ale czego się nie robi dla nówki sztuki w pudełku i to w tak małej ilości na dodatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już wcześniej pisałem cyfrowe kody i klucze mnie nie kręcą, a na steamie czy konsolach nie ma polskiej lokalizacji.
  • Odpowiedz
@Dragontraxxx: Kurcze, cenią się. Jak kupowałem pierwszego bioshocka to drugiego dostałem za free. Ale rozumiem, też mi czasami wpada świr na pudełka. Teraz czekam jak głupi na pudełkowe, polskie wydanie the banner saga 3, a potem najlepiej wydanie kompletne całości. :)
  • Odpowiedz