Wpis z mikrobloga

jeśli olej na bagnecie jest czarny to dupa blada i auto się odrzuca.

możliwe bo właśnie jest czarny na bagnecie

@GracekPL:
@Matril: przeciez to jes jakaś wierutna bzdura xD to nie ma znaczenia, można zrobić płukankę i będziesz miał cały czas czyściutki olej i nic to nie zmieni. Co najwyżej możesz spojrzeć na końcowkę wydechu - jak jest mocno osmolona na dole to warto się zastanowić. Olej nawet w sprawnej
  • Odpowiedz
sillnik do remontu. Jesli masz gowniany 2.0 TDI to czeka ciebie wydatek.

@piotr-kolakowski: kolejny geniusz. Po #!$%@? się wypowiadasz, skoro się nie znasz? Akurat 2.0 TDI nie mają problemu z braniem oleju nawet po 1 000 000km fachofcu xD żadna z ich znanych usterek nie powoduje brania oleju.
  • Odpowiedz
@GracekPL: nie pytaj się na wykopie o takie rzeczy bo tutaj większośc to zwykli idioci motoryzacyjni co widać powyżej w komentarzach. Na forum A4 klubu masz wszystko jeśli chodzi o 2.0 ALT(bo taki pewnie masz kod silnika). 130KM benzyna. Te silniki mają taką wadę, którą trzeba naprawić.
  • Odpowiedz
w b6 nie było 2.0tdi jak byś się trochę orientował w temacie...

@avox: rozpieprza mnie wiedza niektórych tutaj się wypowiadajacych ignorantów xD typowy wykop jest typowy - nie znam się, ale się wypowiem.
  • Odpowiedz
@GracekPL: w internecie trąbią o tym 100 lat że a4 b6 2.0 żre olej jak #!$%@? i są modyfikacje odmy silnika żeby tak nie było ale oczywiście wielkie zdziwienie
  • Odpowiedz
Możes spróbować zejść o klasę niżej oleju i lać mineralny. Powinno trochę pomóc ale dalej będzie brać. Raczej czeka Cię wymiana pierścieni.

@Bazinga50: kolejny fachoffiec xD ja #!$%@?, po co wy się w ogóle wypowiadacie nie mając bladego pojęcia o silnikach? Co to ma niby pomóc, skoro lepkość mineralnego i syntetyka na ciepłym silniku jest praktycznietaka sama, a mineralnego nawet gorzej bo słabiej utrzymuje parametry filmu olejowego w gorszych warunkach? Po
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Dzięki wielkie jeszcze raz. Wlałem 10w40 bo tak było na karteczce przy wymianie silnika i tym się sugerowałem. Kupie ten polecany olej. Do czasu naprawy lać jakieś tanśze, co? Bo i tak po 2 tygodniach będę musiał cały baniak lać xD
  • Odpowiedz