Wpis z mikrobloga

https://bezprawnik.pl/podatek-dla-bogatych/

Dla 57% Polaków bogaty to 3500 złotych netto


Ten narod nie zasluguje na wlasne panstwo, serio. Lata 2005-2007 niczego nie nauczyly Polakow. Narod cierpiacy na Alzhaimera wybral populistyczne miernoty, ktore drenuja w zasadzie nieistniejaca klase srednia. Jak ktos zarabia powyzej minimalnej to juz jest zlodziej i kanalia.
Wspolczuje tym wszystkim Powstancom, wspolczuje wszystkim moim przodkom ktory walczyli o ten kraj. O przepraszam. O ten chlew obsrany gownem. Naprawde wspolczuje ludziom ktorzy oddawali zycie za to bagno.

Uczyles sie cale zycie i #!$%@?, byles bardziej ambitny niz ameba ktora ciagnie z mopsu ile moze, chleje browary calymi dniami i co najwyzej potrafi zrobic sobie dzieciaka co jest dla ameby zyciowym osiagnieciem? A GOWNO CI SIE NALEZY, PLAC PODATKI NA ROBAKOW, PLAC.

Ja pierdziele. Sam zarabiam troche wiecej niz srednia krajowa i autentycznie czasami czuje sie "winny" przez to ze zarabiam wiecej. Mimo ze nie uwazam sie za jakiegos bogatego bo mam raptem +/- 4.8k na reke. Jak dostalem od pracodawcy jaka ilosc skladek zaplacilem do tego zlodziejskiego panstwa to sie za glowe zlapalem. Pracodawca placi na mnie 8.2k zl, na umowie mam wpisane 6.8k, ja dostaje z tego 4.8k. A ile w vacie oddam temu zlodziejskiemu panstwu na patusow?

#bekazpisu #polityka #neuropa #4konserwy
Pobierz bazinga-wazinga - https://bezprawnik.pl/podatek-dla-bogatych/

Dla 57% Polaków bogat...
źródło: comment_7ba010Y9xDIIcmY09Za4pZpTrwHqZ14u.jpg
  • 31
@bazinga-wazinga: W czasie poprzednich rządów PiS tak chętnie socjalem nie rzucał. Co więcej Ministrem Finansów była Zyta Gilowska znana z bardziej liberalnego podejścia do gospodarki, zresztą w wcześniej współpracowała z PO. Teraz PiS nauczył się w sumie na własnym błędzie, najpierw chcą sobie "kupić" wyborców różnymi socjalnymi benefitami a następnie przejąć wszystkie instytucje państwa.
@bazinga-wazinga: nie chcę ci pękać bańki, ale mnie nikt nie pytał o zdanie

poza tym jak na nasze warunki bytowe 4000 to jest kupa kasy bo większość ludzi płaci rachunki na poziomie 1000-1500zł więc teraz wyobraź sobie ile ci zostaje w kieszeni i co możesz z tym zrobić

zakładając że zostanie ci 3000zł na siebie

1000-1500 na żarcie
ewentualnie 800 na żarcie a reszta na restauracje i do przepieprzenia

szczerze to
@GordonLameman3: DZIECKO DROGIE, w polsce na jedzenie wydajesz miesięcznie minimum 300zł ewentualnie 500zł jako absolutne minimum bytowe za które nie zdechniesz z braku pełnoprawnego żywienia

do tego w wielu miejscach opłaty są małe, bilet kosztuje 110zł

ogarnij dzieciaczku że jak na polskie warunki to są OGROMNE pieniądze
ja na wszystko łącznie z jedzeniem I mniejszymi wydatkami wydaje 1500zł

jakbym miał 4k na rękę to bym miał lajty przez 3 miesiące z dwóch pensji a to daje mi 12tys zł w pół roku, to jest CHOLERNIE dużo jak na nasze warunki, to jest poziom minimalnej z przed paru lat

w 3 miesiące odłożysz kasę za cały rok