Wpis z mikrobloga

Pisałem już to gdzieś na Facebooku ale mam chęć i tutaj się wygadać XD. Nie mam nic do Gimpera jak i Kacpra lecz uważam że momentami Kacper już lekko na siłę chciał jechać po Gimperze bo miał lekki ból dupy że go wywalił z pracy i znalazł nowego montażystę. Ale za to Gimper miło podziękował za pracę i powiedział że to nie musi być koniec bo może znajdzie nową robotę dla Kacpra. Oczywiście sam Gimper również się źle zachował bo jednak było widać że miał jakiś uraz do Kacpra za to że nie chciał iść na układ 50/50 za zwykłe promowanie kanału na co oczywiście nie musiał się zgadzać. Jeżeli się w czymś mylę to proszę mnie poprawić ale takie moje zdanie
#gimper #youtube
  • 3
To prawda. Część argumentów Kacpra była na siłę i podejrzewam, że gimper wykorzysta je w swojej odpowiedzi. Nie ukrywajmy, że ten filmik jest skokiem na wyświetlenia, bo Gimper dawno dramy nie miał ( ͡º ͜ʖ͡º)
MFW bo dłuższej analizie wygląda to na oczywisty bait, niczym walka Waratęgi z Gargulcem, która ma dać atencje po obu ze stron. Choć w razie czego pewien osobnik już zroastował Tomka
K.....m - MFW bo dłuższej analizie wygląda to na oczywisty bait, niczym walka Waratęg...