Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, z racji bardzo dobrej sytuacji finansowej i dodatkowego zastrzyku ogromnej gotówki (na zdjęciu to tylko mały ułamek), chciałbym się podzielić pieniędzmi i moim szczęściem. Wśród plusujących wybiorę jutro 10 osób, które otrzymają po 3000zł oraz 3 osoby po 5000zł, które w komentarzach napiszą jakiś ciekawy pomysł na przeznaczenie tej gotówki. Brzmi nieprawdopodobnie, ale to nie bajt, z góry już gratuluję zwyciężcom
Pobierz mcsQ - Mirki i mirabelki, z racji bardzo dobrej sytuacji finansowej i dodatkowego zas...
źródło: comment_GKCZGggY5SDsM68PoLGsQXjnwINvk1lD.jpg
  • 257
@mcsQ "Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem." (I spent a lot of money on booze, birds and fast cars. The rest I just squandered.) George Best!
Na kupienie macbooka na studia :( ( nie nie jestem fanbojem ale funkcjonalność linuxa w cli , i dobre podzespoły przemawiają do mnie) resztę bym zaoszczędził na prawko na motor ( ͡º ͜ʖ͡º)albo wszystko wydam żebym zrobi przeszczep włosów bo zakola dają znać ()
@mcsQ ja #!$%@? ten portal to jest naprawde zasiedlony przez debili. Taka gowniana zarzutka juz ma 530plusow. Az mi sie przypomina wygrana 6 w totka na tym portalu...
Myślę, że założenie małej winiarni to niezły pomysł. Trzeba się tylko trochę zainteresować, poczytać parę opracowań. Koszt inwestycji nie jest jakiś ogromny a zadowolenie i podziw ze strony rodziny i bliskich bezcenny ;-)