Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #tinder

Różowa z którą jestem od pół roku ciągle ma aktywne konto na tinderze i od czasu do czasu z kimś tam sobie popisuje, niby koleżeńsko. Pytanie do #niebieskiepaski mielibyscie na to #!$%@? czy jednak powinienem ją kopnąć w dupę bo ewidentnie robi mnie w #!$%@??

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Różowa dalej używa tindera mimo bycia w związku

  • To normalne, musi mieć kolegów pojebie 4.8% (10)
  • Szuka bolca a ciebie robi w chuja 95.2% (198)

Oddanych głosów: 208

  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Może być uzależniona od atencji i randkowania. Powinieneś z nią porozmawiać że ci się to nie podoba i jeśli chce traktować wasz związek poważnie to powinna przestać korzystać z tindera. Jeśli ci odmówi albo będzie się w jakiś sposób argumentowała że przesadzasz to znaczy że jej na tobie nie zależy i możesz jej powiedzieć aby #!$%@?ła.

Ps. Mam przyjaciółkę która przesiaduje na portalach do poznawania ludzi ale wiem że jest
SystematycznyEkolog: Przerabiałem to i moja rada* jest taka:

Jak tylko zobaczysz u dziewczyny tindera, a nie jesteście w jakiejś super poważnej i kilkuletniej relacji - zrywaj. Takie osoby albo szukają lepszej gałęzi, albo mają jakieś problemy z niedoborem atencji i... też szukają bolca, tylko podświadomie. Zleją 99% adorujących, bo napompowane ego będzie się zgadzało, ale jak trafi się jakiś rodzynek, który zawróci im w głowie, to cię zostawi.

Oczywiście zaraz jakaś
@AnonimoweMirkoWyznania: ostrożnie kolego, bo nadejdzie taki dzień, że przez to popisywanie koleżeńskie jakiś kolega właśnie przypadkowo będący chadem na przykład, zajmie Twoje miejsce XD
w związku NIE MA miejsca na takie coś jak tinder itd