Wpis z mikrobloga

Wszyscy tak się tutaj wielce zastanawiają, co zrobi Daniel, jak goha zejdzie z tego świata. Powiem Wam, co zrobi. Pójdzie do ubezpieczalni po 100-200k. Widząc, to co sie z nią dzieje pewnie ją ubezpieczył, a jak nie jest głupi, to zrobił to w kilku ubezpieczalniach. Myślicie, że pozwoliłby jej odejść i odciąć sobie zarobek, nie mając zabezpieczenia? Goha może być ubezpieczona na niezłą sumkę, nawet o tym nie wiedząc, a tucznik się do tego nie przyzna. Z kolei zaś, jeżeli tego nie zrobił, to jest skończonym debilem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy
  • 22
@pjoooter: Wystarczy, że miał jej dane, numer pesel itp. Moja ciocia tak ubezpieczyła wujka, alkoholika lata temu w kilku ubezpieczalniach, a gdy zszedł z tego świata, zgarneła 500k, pod warunkiem, że nie ruszy tych pieniędzy przez rok. rok minął w moment, jest profit? Jeszcze dostała odszkodowanie kopalniane, bo był górnikiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pjoooter: Takie są realia, co prawda ubezpieczalnie często nie chcą wypłacić świadczenia, bez sądu się nie obyło, bo nie uwierzyli, że na serce zmarł, a prawda była taka, że nie dało się tego już sprawdzić, bo został skremowany. A wuja zszedł po jakimś alkoholu niewiadomego pochodzenia. Znaleźli go, jak siedział na fotelu, a obok jakaś butelka z nieznaną substancją. Ubezpieczalnie przegrały sprawę, bo nie mogli udowodnić, że to z przepicia, a
@ChudyEdd: Wątpie zeby tucznik na to wpadł. Chociaż kto wie to cwany #!$%@?. Ale jak wyzej ludzie piszą chyba żadna ubezpieczalnia nie wyplaci odszkodowania przecież ta menelica chlała na potęge nie mówiac juz o F16 dowody są choćby w postaci shotów. Ubezpieczalnie bez problemu wygrają w sądzie. Jakby tak bylo to na alkoholikach pokroju Gochy można by było zbijać fortune
@Mateo094: Zalezy jak się sprawy potoczą. Ja tylko napisalem sytuacje mojej cioci. Mój wujek też chclał na potęgę, tylko nie robił tego w internecie. Zastanowiło mnie tylko to, że Daniel na pewno widzi, że jego mamuśka jest na wykończeniu, a mimo to daje jej alkohol i to coraz więcej, więc może jakiś tam plan z tym swoim prawnikiem na to mają. Raczej trzymałby ją jak najdłużej przy życiu, żeby kasa się
@ChudyEdd: Ale przecież są chyba wymagane badania lekarskie. Menelica raczej takowych badan nie miala, bo nie sądze, żeby jakakolwiek ubezpieczalnia chciała zawrzec z nią umowe widząc w jak katastrofalnym stanie ona jest. Takie coś to podchodziłoby pod wyłudzenie. Na moje oko bardzo marne szanse są w przypadku tucznika. Za dużo shotów w necie jest on jest znany na całą Polske. W ubezpieczalniach też jest pewnie znany. A czemu to robi? Niewiem
@Mateo094: Możliwe, że masz rację. Cóż, nie wszystkie ubezpieczalnie wymagają badań, będą ich wymagały, po nagłej śmierci ubezpieczonego. Kto wie, co tam w kartotece ma menelica, pewnie pustkę. Cały widz polega na tym, żeby ją ubezpieczyć, a potem się zobaczy, co będzie jak zejdzie. Tucznik zawsze może spróbować, nic na tym nie straci, a może zyskać.
@ChudyEdd: no właśnie tez brak badan lekarskich swoje zrobi. Chyba ze podrobi razem z prawnikiem wtedy to raczej .pójdzie siedzieć razem z nim. Ubezpieczalnie ot tak nie wypłacą pieniędzy zwłaszcza przy tak niskich stawkach. Na moje oko Tucznik ma 1 góra 2% szans ze mu sie uda wygrac sprawe w sądzie