Wpis z mikrobloga

A propos inteligencji tucznika. Zauwazyliscie ze gdy goha jest w stanie #!$%@? bezalkoholowego i zaczyna do niej docierac ze gruby zrobil z niej zarobek i zaczyna mu to wszystko wypominac jego obrona sa wtedy argumenty takie jak „niee ona juz #!$%@? jest, ja z nia nie gadam”? Ot cala inteligencja tucznika. Szkoda ze goha nie potrafi #!$%@? go z chaty na dobre
#danielmagical
  • 6
@BartekZK: dlatego powinna "zatrudnić" jakiegoś Sebixa by odpalał streamy. Połowa dla niego połowa dla niej. Niech sobie robi z tą kasą co chce przechleje zgubi, ale to jej kasa. A nie obłudnik który przeżera te pieniądze. On nawet 1% roboty nie odwala niego content polega na #!$%@? o walce z Rafonixem, FameMMA i złamanym palcu. Gdyby nie ona to obłudnik dalej by robił na słuchawce.
@Mateo094: Przecież mają już Sebę - on już wszystko najważniejsze ogarnia ze strimami. Teraz tylko pozbyć się Daniela i ich zarobki od razu wzrosną wielokrotnie;)
Swoją drogą ciekaw jestem jaki tam panuje podział zysków. Mam nadzieje, że procentowy od zarobku, bo inaczej towarzystwo nie byłoby zmotywowanie, by zbytnio się starać.