Wpis z mikrobloga

@Uri_ no tak, trzeba się dowalić do nazewnictwa. Przecież mówiąc że Internet działa do dupy popełniłem taki błąd że w ogóle nie można było się domyślić o co chodzi.

@ConanLibrarian działa ale z taką prędkością że co chwilę rozłącza, test na speedtescie nawet się nie odpala i testowane na 3 urządzeniach więc to nie kwestia sprzętowa. Już 3G mi działa lepiej niż to gówniane WiFi.
@Rst00: domyslilem sie o co chodzi, ale zauwaz że wszyscy chwalą się bezpłatnym wifi a nie bezpłatnym internetem XD

w pociągach KM przez długi czas było wifi z captive portalem ale nie mieli umowy na połączenie z internetem
tak samo w Polskimbusie, po przekroczeniu granicy wifi działało ale internetu nie było
działa ale z taką prędkością że co chwilę rozłącza


@Rst00: Nie mam (wielkich) pretensji o zanik dostępu do internetu na zadupiach, którymi podróżuje mój pociąg. Widzę na telefonie, że znikają wszystkie sieci (roaming krajowy) i są dziury. Ale gdy działa, to www mogę przeglądać, albo wahtsupem coś odebrać czy wysłać.
Może dlatego nie narzekam, że mam tak małe wtedy wymagania wobec sieci?
:-)
@ConanLibrarian no odbieranie wiadomości na whatsappie czy coś w tym stylu działa, ale cięższe strony, słuchanie muzyki czy coś to jest katorga. Nie zdziwilbym się gdyby to całe wifi to był jeden router GSM na cały pociąg... Raczej bym oczekiwał po ICC żeby nawet na zadupiach był dobry internet, przecież mają możliwości i miejsce żeby mieć lepsze nadajniki/odbiorniki niż są w telefonach.