Wpis z mikrobloga

@motaboy: Nie no co Ty gadasz niech lepiej spłonie jakaś rodzina/gospodarstwo, w suszy i stanach które grożą pożarem niż jakieś ludzie którzy nie potrafią zadbać o swoją higienę, bo przecież trzeba chłodzić się tylko tym, a zwykłe sposoby już nie działają, jestem #!$%@? oburzony.
  • Odpowiedz
@motaboy: jejku ten wpis przypomina mi powstawanie soku z płatków róży, każdy płatek ma taki biały punkt, który trzeba usunąć... ręcznie, a sam soczek po tym zabiegu, to najsłodszy sok jaki w życiu próbowałem. Twój wpis jest synonimem tego soku. Pięknie.
  • Odpowiedz
@BAD_WOLF_POL: od lat nic się nie działo, a wozy i tak MUSZĄ tam być, by zabezpieczyć imprezę. To skoro stoją, to czemu z tego nie skorzystać? Na, innych imprezach nie ma żadnego problemu.
  • Odpowiedz
To skoro stoją, to czemu z tego nie skorzystać?


@BQP: Bo może dlatego, że podatnicy płacą straży za zapewnienie bezpieczeństwa, a nie zabawę. Niech pojadą na imprezę Playboya i zraszają króliczki. PSP chciałą pomóc, a Owsiak odmówił- takie są fakty.
  • Odpowiedz
@BQP dożynki to "impreza" gminna a nie festiwal muzyczny że sponsorami i finansowany z pieniedzy organizatorów.
Nadal to debilizm, ale w tym wypadku należy mieć pretensje do wójta czy kto tam to organizuje.
  • Odpowiedz