Wpis z mikrobloga

Istnieje coś takiego jak Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski
No kurła, to jest żałosne jak ci gówno posłowie z PiS nie szanują konstytucji i godności człowieka.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=150
W skład tego zespołu wchodzą m.in.:
Stanisław Piotrowicz, Jan Szyszko, Kazimierz Smoliński, Stanisław Pięta (ten co zdradzał żonę), Mariusz Błaszczak
Andrzej Jaworski, mały fragment o nim:

Andrzej Jaworski jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Obecnie jest szefem gdańskiego PiS-u. W maju 2016 r. został prezesem PZU, którym pokierował siedem miesięcy i gdzie zarobił niemal 2 miliony złotych. Obecnie jest wiceprezesem największego producenta cukru w Polsce. Andrzej Jaworski jest także mocno związany z Tadeuszem Rydzykiem i środowiskiem Radia Maryja.


Jednym słowem, sama elita, która dzielnie walczy przeciwko laicyzacji i ateizacji Polski! Ave Maria!
Tfu.

#polska #polityka #ateizm #psychiczniechorzy #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekazpisu #neuropa #4konserwy #sejm
Wynoszony - Istnieje coś takiego jak Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateiza...

źródło: comment_tBv8957pmykd4ZCspzaU5HVGW6TJVHOb.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@tlaziuk: nie wiadomo, w co wierzy. Mi to wygląda raczej na dość dużą fascynację byciem celebrytą, w połączeniu z umiłowaniem władzy. A że jest bardziej czerstwy od Sztrasburgera, to tak to wygląda, a nie inaczej :)
  • Odpowiedz
§ 1. 3. Celem powołania Zespołu jest przeciwdziałanie ateizacji Polski, przeciwdziałanie wykluczania z życia publicznego religii oraz szerzenie wartości chrześcijańskich i obrony mediów katolickich w tym katolickiej Telewizji Trwam.


§ 2. 1) Promowanie katolickich wartości moralnych, przeciwdziałanie wprowadzania prawodawstwa sprzecznego z katolicką nauką społeczną.


Ja #!$%@?ę :)
  • Odpowiedz
@Wynoszony: nawet przyzwyczajony do pisowskiej polityki myślałem że to fejk... ale nie
jak tak dalej pójdzie to zabraknie śmiesznych dowcipów w przyszłości, bo wszystko wydarzy się w rzeczywistości
  • Odpowiedz
Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski


@Wynoszony: Jeśli wyjdzie im to tak jak wszystko to zasadniczo przyczynią się do ateizacji Polski. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz