Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@zielponka @Mesk nie wiem, nie interesowało mnie to. Rozbawiło mnie to, więc się podzieliłem. Jakieś argumenty za tym, że to fake? Chętnie poznam zdanie rzeczoznawców
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@zielponka gaz jelitowy ma temperaturę ~36.6stC. Więc skoro człowieka widać w termowizji, to i jego gazy.

@Mesk a no było nie raz. W tym przypadku chodziło o combo.
eloar - @zielponka gaz jelitowy ma temperaturę ~36.6stC. Więc skoro człowieka widać w...
  • Odpowiedz
@eloar: Aby domyślić się że to fejk, wystarczy użyć choć minimum wyobraźni i pomyśleć sobie, w jaki sposób taki gaz miałby wydostać się przez spodnie pod tak małym ciśnieniem.

Po drugie, podczas rozmowy wydychasz ciepłe powietrze, czy widzisz na tym filmie aby z którychkolwiek ust wydobywała się ciepła 'chmura'?

  • Odpowiedz
@Namenick: nie wiem, może tak się wydostaje jak wtedy kiedy możesz wykryć ją nosem. BTW, wiesz Shrek czy AntMan to "fake", a jednak śmieszy. No może 'fart joke' to nie jest poczucie humoru najwyższych lotów.


@ArekW: Trudno powiedzieć, nie widzę aby autor nagrania kierował suszarkę równolegle do kamery aby było dobrze widać. Trudno powiedzieć też ile w 0:04 to natychmiastowe nagrzanie materiału, a ile to ciepłe powietrze.
eloar - @Namenick: nie wiem, może tak się wydostaje jak wtedy kiedy możesz wykryć ją ...

źródło: comment_WL9kjpjAUPTr8RbhNVDAw5L3SQqRaMwv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
niż się pośmiać i czuć się dobrze tak po prostu.


@eloar: HAHA, ALE ŚMIESZNE, LUDZIE PIERDZOM, MAMA PACZ JAKIE ŚMIESZNE, HAHA, W DODATKU TO NAWET NIE JEST PRAWDZIWE ALE NADAL ŚMIESZNE, HAHA
  • Odpowiedz