Wpis z mikrobloga

MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzynasty i ostatni - WIELKI FINAŁ II TURA!
Tag do obserwacji: #mistrzostwapast #pasta

Jako, że żadna pasta nie osiągnęła ponad 50% głosów w I turze finału, ogłaszam II turę. Dwie najlepsze pasty finału to: Pasta o przedszkolu (Waffen SS) i pasta o fanatyku wędkarstwa.
Czas na ostateczne rozstrzygnięcie kwestii pastowskiej! Jutro wielkie podsumowanie turnieju.
Proszę o plusowanie wpisu dla zasięgu - niech każdy ma wpływ na wyłonienie zwycięskiej pasty.
Po raz ostatni, NIECH WYGRA NAJLEPSZA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aveniner - MISTRZOSTWA PAST 2018, dzień trzynasty i ostatni - WIELKI FINAŁ II TURA!
...

źródło: comment_uwQSW8j1yOvpbTpJXT8c637whIOtMbnR.jpg

Pobierz

WYBIERZ SWOJĄ ULUBIONĄ PASTĘ (MISTRZOSTWA PAST, WIELKI FINAŁ II TURA)

  • Pasta o przedszkolu (Waffen SS) 51.7% (2257)
  • Pasta o fanatyku wędkarstwa 48.3% (2112)

Oddanych głosów: 4369

  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aveniner: A jak dla mnie Cejrowski vs Wojciechowska. Za elastyczność. No ileż wariacji tej pasty jużeśmy widzieli? Dziesiątki! A fanatykowi zmienia się jedynie pierwsze zdanie, bo pasta jest prawie niereformowalna. A przedszkole... widzę pierwszy raz i muszę przyznać, że się ubawiłem. Bardziej niż gdy czytałem pierwszy raz fanatyka. Niechaj więc będzie przedszkole.
  • Odpowiedz
@aveniner: co do kurły, skąd to waffen as, przecież to nie powinno z eliminacji wyjść, samo dopuszczenie do mistrzostw to maksymalne docenienie tego szitu. Gdzie to ma start do zmywarki, sracza, Bartoszewskiego, psa w galerii czy IT?
  • Odpowiedz
@aveniner: Fanatyk:
-jest oklepany, powstały inscenizacje etc.
-przez powyższe, zrobił się mainstreamowy, brakuje jeszcze żeby sebiksy zaczęły nosić koszulki z cytatami
- tylko wykopki, które odkryły tą pastę kilka dni temu jarają się jak małe dzieci, jarają się nią i zachwycają jakby pierwszy raz widzieli ogień
Przedszkole:
-abstrakcyjna, ale jednak bez odpałów jak pasty o jp2
  • Odpowiedz
@aveniner: japrdl dwa największe gówna (chyba tylko ta o serwerowi jest na jeszcze niższym poziomie) w finale. Upewniło mnie to tylko, że większość Mirków to #!$%@?¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tellet: Bardziej idiotycznych argumentów dawno nie słyszałem. Jak coś powstało wcześniej i zdążyło przejść do klasyki past czy mainstreamu to musi być #!$%@? i trzeba głosować przeciw temu?

HEHE MATI CO TAM DALEJ TYLKO PASTE O FANATYKU WĘDKARSTWA ZNASZ ECH TY NORMIKU JA TO SIEDZĘ NA TAKIM PORTALU ŻE JAK JAKAŚ PASTA POWSTANIE TO ZA 5 MINUT JUŻ O NIEJ WIEM I CZYTAM NO TAK TROCHĘ JAK DARKNET WIESZ TYLKO
  • Odpowiedz