Wpis z mikrobloga

Mikrusy, z ciekawości chcę poznać wasze wyniki na siłowni i zestawić z moimi. Piszcie w nitce wasze wyniki.

170/75kg

BP: 87,5kg 1RM / 80kg seria
DL: 155kg 1RM / 140kg seria
BS: 130kg 1RM / 110kg ATG 5sec hold 1RM (nie robię przysiadów bo mam #!$%@? kolana)
FS: 80kg ATG 5sec hold 1RM (to co wyżej)
C&J: 90kg 1RM
Power C&J: 90kg 1RM (tak samo, nie robie C&J tylko powery, bo #!$%@? kolana)
Snatch: 65kg 1RM
Power snatch: 50kg 1RM (wiadomix, brak kolan XD)
OHP: 60kg 1RM

#mikrokoksy ##!$%@? #silownia
  • 15
@wizzlerr:

180/69 kg

BP: 110 1 RM / nie wiem
DL: 192.5 1 RM / 165 seria
BS: 172.5 1 RM / 155 seria
FS: 130 1 RM / nie wiem (ale chyba wiele więcej bym dał ale nie robie)
OHP: 75 1 RM

Reszty nie robiłem. Teraz po przerwie z pewnością mniejsze wyniki ale szybko powinien pójść progres
@kamolpj: Z DL to najpierw technika. Ja na redukcji wbiłem wszystkie swoje rekordy w tym roku, tylko ta redukcja to raczej polegała na samym powróceniu na siłownie XD

Dorzuć sobie przysiady jak możesz wykonywać, warto.
@wizzlerr robie przysiady, ale mam problem z kolanem z tego co sie dowiedziałem wynika z "nierównych" podstawek których używam przez słabą mobilność w stawie skokowym. Kupuje sobie buciki i przysiad będzie ładnie lecieć. Technike raczej zachowuje, ale no wiadomo przy maxach zawsze coś puści. Trenuje pod okiem trójboisty z 40dziesto letnim doświadczeniem, więc zaplecze mam dobre :)
@kamolpj: Nice, wiadomix zdrowie najważniejsze. Ja ogólnie nie zaliczam sobie RM jak technika puściła chociaż na chwile. RM dla mnie ma być z taką samą techniką jakbym pustą sztangą robił.