Wpis z mikrobloga

Mireczki i Węgierki pracujący jako #testowanieoprogramowania #qa #qualityassurance.

Ukończyłam swoją naukę, przygotowałam projekty oraz portfolio na gitlabie i chciałabym zacząć aplikować na stanowiska juniora QA. Mam w związku z tym do Was pytanie: znacie może jakieś firmy do których warto uderzać? Może jakaś firma szuka po cichu QA, nie mając jawnie otwartej rekrutacji?

Lokalizacja: Kraków
Technologie: Głównie: Selenium, Protractor (znam w zakresie podstawowym Jave i JS).

Proszę o informacje, ze swojej strony dodam, że jestem pracowita. Zależy mi na zdobyciu doświadczenia i obycia w branży. Pieniądze nie są priorytetem.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Melisandre:

Ale co ma Protractor do Javy? :<
No i warto wspomnieć od razu jakie to Selenium, bo zbyt często ostatnio ludzie nie odróżniają IDE od Webdrivera :)
Warto też wspominać o poziomie angielskiego od razu
  • Odpowiedz
No i warto wspomnieć od razu jakie to Selenium


@diarrhoea:
Ja Melisandre kojarzę spod tego tagu, idę o zakład, że przynajmniej raz jej odpowiadałem, więc wiem, że chodzi o 'dobre'
  • Odpowiedz
@venomik: Taka mała uwaga:
Aktualnie nie przyjmują an tej grupie postów ludzi którzy szukają pierwszej pracy (za duży spam). Aktualnie dodaje się komentarz pod jednym z postów.
  • Odpowiedz
@Melisandre: Ja też chyba Ci już kiedyś tutaj pomagałem.
Własne repo z testami automatycznymi u kandydata na junior qa (ʘʘ) Szanuję! Jeśli do nauki innych rzeczy związanych z testowaniem podchodzisz z podobnym zaangażowaniem, to polecałbym do firmy mocno. Niestety nie pracuję w Krakowie, ale powodzenia:)

btw. Mocno idziesz w automatyzację testów UI od samego początku i to świetnie, ale uważaj żeby nie wyłożyć się na podstawach
  • Odpowiedz
@Fristo: Dziękuję za opinię. Staram się ogarniać wiele rzeczy, znam dość dobrze HTML, siedzę na Linuxie, korzystam z dev toolsa. Oczywiście nie są to jakieś bardzo skomplikowane rzeczy ale staram się ogarniać wiele rzeczy.

Dzięki jeszcze raz :)
  • Odpowiedz