Wpis z mikrobloga

kurde chciałbym zbadać działanie narkotykow na ludziach za ich zgodą oczywiście w sensie takie laboratoryjne badanie żeby wszystko zbadać każdą cześć mózgu no dosłownie wszystko teraz rokminiłem sobie że po #!$%@? zawsze widzę taką zieloną poświatem na białych powierzniach, ale tylko kiedy są one oświetlane przez słonce i tak myśle że to dosyć dziwne że za każdym razem tak jest i pomyślałem ze może mieć ona jakiś wpływ na nerw wzroku czy coś tkiego i dzięki niej widzą jakieś #!$%@? zielone fale xDDDD
#narkotykizawszespoko
  • 4
  • Odpowiedz
@gtsaplayer: musiałbyś zobaczyc jak to wygląda na wlasnej skórze, ale jak boś cpiem to zawsze mam takie rozkminy że na przykład LSD zsyntetyzowane przez Alberta Hofmanna zostało podajrze wymyślone na ból brzucha u matek czy coś takiego i na tym się skończyły pomysły na to czy LSD moze być lekiem. A zobacz ile zachodzi przemian w naszym organizmie i sądze że taki kwas może być bardzo dobrym lekiem na jakaś
  • Odpowiedz
  • 0
@Darkejas Benza uszkadza gałki oczne oraz nerwy odpowiedzialne za przekazywanie obrazu do mózgu przez co powidoki utrzymuja sie kilka dni lub tygodni po zażyciu
  • Odpowiedz
@Ashot: o #!$%@? nawet nie wiedziałem żę to jest wina uszkodzenia nerwu, ale chyba dobrze to rozkminiełem nie mając zadnej wiedzy an temat wpływu na organizm i widzisz to co napisałeś to przykład takich badań gdzie przez kilka godzin cały czas gałki oczne są poddawane szerogom badań i obserwacji na wszelkich urządzeniach do tego stworzonych.
  • Odpowiedz