Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Historia dla Mirebelek aby nie słuchały co faceci mówią bo sami się oszukują.

Pewnie każda z was słyszała, że faceci wolą naturalne laski, nawet tutaj co chwile w gorących jest jak to długie hybrydy są obrzydliwe czy usta karpia odrażające, oczywiście makijaż też jest be, zwłaszcza te brwi i ogólnie najlepiej all naturel.

Mój kumpel, nazwijmy go Marcin, ma 28 lat. Pracujemy sobie razem od dłuższego czasu, w tym czasie można powiedzieć że został jednym z lepszych moich kumpli więc dużo gadaliśmy o życiu. Zanim przyjechał do Warszawy miał nawet fajne powodzenie, ale wiadomo jak w swojej mieścince jesteś 10/10 to w Warszawie spadasz do 7/10 + takich jak ty jest milion na każdej ulicy także konkurencja rośnie. Więc chłop się trochę zniechęcił i narzekał, ze ciężko tu o fajną kobietę i że zazdrości mi że ja już swoją mam. No ale wracając, ja nigdy nie ukrywałem że lubię jak kobieta jest zadbana, ma długie pomalowane paznokcie, zafarbowane włosy, makijaż i szpilki, no taka prosto z instragrama. On z kolei uważał, że te instagramowe laski są aseksualne i ogólnie posiadanie dużej ilości zdjęć na insta świadczy o tym, że laska jest tępa i zapatrzona w siebie. Śmiał się, że większość kobiet teraz wygląda jak od jednego chirurga, te same rybie usta, wielkie rzęsy, namalowane brwi, tylko że w głowie pusto i nie ma o czym gadać poza nowinkami kosmetycznymi. A on szuka żony i matki dla swoich dzieci która ma być ładna naturalnie. Ogólnie miał teksty nie raz jak prosto z wykopu także nie zdziwię się jak ma tu konto.

Okazało się, że poznał laskę, dowiedziałem się niedawno bo ją ukrywał. Niestety jak się pracuje razem to sekrety długo się nie ukryją, przyszła pod nasze biuro i pytała o swojego chłopaka. No zgrabiutka, chociaż to niestety ten typ że nie wiesz czy to kiepsko zrobiona 20stka czy dobrze zrobiona 40stka.

Powiększone usta? Są
Brwi od szklanki? Są
Solarium? Jest
Rzęsy przedłużone? Są
Przedłużone włosy? Są
Tipsy? Są
Instagram i świecenie cyckami? Jest, do tego stopnia jest w to wkręcona że kupiła sobie 70k obserwatorów (co zabawnie wygląda jak ma 70k fallow, a polubień po 200 na zdjęcie) i nie chce dawać z nim zdjęć bo wie, że wiekszość facetów tam jest po to aby zobaczyć jak się pręży i wolą mieć nadzieje że będą mogli ją ukłuć.
Zawód? Kosmetyczka xD

Także, to tyle na temat "wole naturalne", woli do czasu aż jakaś zadbana nie da mu szansy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#logikaniebieskichpaskow #wygryw czy #przegryw #zwiazki #coolstory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 11
@magnificent_mind: od kilku lat jestem w zwiazku :) nie rozumiem tego po prostu jak mozna zakochac sie w kims nie w twoim typie. U mnie to zawsze bylo tak, ze poznawalem kogos, podobala mi sie to podrywalem, poznawalismy sie, randki i zakochanie
@Piotero1: nie no te osoby, w których się zakochiwałam podobały mi się w danym momencie, mimo tego, że wyglądały inaczej niż mój ideał w głowie. w tym sensie. a nie że nie podobał mi się a i tak się zakochałam.