Wpis z mikrobloga

#depresja #samotnosc #podrywajzwykopem #przegryw

23lata, zeby mam jakie mam bo kiedys mialem problemy i tak juz do teraz to sie toczylo, mam auto, dom jaki mam bo rodzicow a ten dom jest tak stary ze nie mam warunkow zaprosic kolegow a co dopiero laske... mam prace, 2k msc, mam opinie milego,szczerego do bolu, prawdomownego, czasem zabawnego, mam trochę niby talentu aktorskiego, ogolnie mam 186cm wzrostu, troszke brzuszka mam ale ogolnie jestem dobrze zbudowany jak taki koksu bez miesni xD, ubieram sie schludnie, znajomi wyjechali w swiat i nie mam z kim wychodzic, nie lubię kłapać gębą, rozmowny bardzo jestem ale jak cos pisze na czatach, tak to mnie zatyka jakos i nie mam tematu, nie lubie chodzic po imprezach i jakoś chcę wyjść z przegrywu i poznac #rozowypasek, ale nie wiem od czego zaczac :( a tak bardzo chce się do kogos przytulic, czasem mam sny jak przytulam ta jedną osobę, mi się wydaje ze kiedys ja juz widzialem w rl a jej nie znam, to juz chyba choroba...
  • 11
@Erken: Jak nie wstydzisz się sam, to leć na klub, kup paczkę fajek i pytaj się piździoszki pod klubem czy ma może ognia, a Ty ją częstujesz przy okazji i gadka leci.