Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: nie pchaj się w firmy doradcze, wycofaj się z tego zanim zaczniesz tam pracować :)

Jako praktykant 9-10 h dziennie na ostrym #!$%@?, potem będzie dużo gorzej. Inni płacą więcej niż tam na dużo mniejszym ciśnieniu. Spróbuj lepiej sił w IT
  • Odpowiedz
Wiesz, ja mam zrobione 4 egzaminy acca, 2 lata doświadczenia w audycie. Zrezygnowałem 4 lata temu. Trochę samozaparcia, po pol roku pierwsza praca za 3500, ale jakoś to przezylem. Teraz jest tego dużo więcej. Mam 29 lat i jestem po studiach ekonomicznych, pewnie jak ty.

Zakładam, że jesteś dużo młodszy sjori szukasz prsktyk
  • Odpowiedz
@pawelczixd: ps praca w dwóch firmach big4 zna, to największe gowno na trójmiejskim rynku jeśli chodzi o szacunek dla pracownika i jego czasu wolnego. Zaufaj mi bo będziesz żałował
  • Odpowiedz
@brck89: wszędzie w big4 tak jest, nie ważne czy trojmiasto, czy wrocław, czy warszawa, ale potem masz dobre perspektywy na przejście kilka stołków wyżej, gdzie pracujesz mniej, za więcej, a nie każdy musi lubić IT i programowanie i chcieć poświęcać czas na naukę czegoś, w czym się nie widział, jak decydował o swojej przyszłości
  • Odpowiedz