Wpis z mikrobloga

  • 284
Myślicie, że mojemu #niebieskiepaski się spodoba? Bardzo się dzisiaj starałam, wyjątkowo wcześniej skończyłam pracę, wiec posprzątałam całe mieszkanie (nawet w szafkach poukładałam), zrobiłam zakupy i pranie . Wiem, że nie są idealne, ale myślę że doprawione dużą ilością miłości i głodu (a jak wiadomo, to najlepsza przyprawa) będą pyszne! Chciałabym żeby mój #niebieskiepaski myślał, że ma dobrego #rozowepaski, ot takie marzenie ¯_(ツ)_/¯
fredyczek - Myślicie, że mojemu #niebieskiepaski się spodoba? Bardzo się dzisiaj star...

źródło: comment_Ov0UwcktljN6wyKAzsAcBevu8DD88vu2.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@fredyczek ok, to źle to nazwałem. Chodzi mi o to, że kanapki są na tyle codziennym zjawiskiem, że jeżeli wrzucasz je tutaj, a z Twojego wpisu wnioskuje (być może blednie) że na ogół tego wszystkiego nie robisz, że przychodzi mi tylko współczuć twojemu niebieskiemu. Ale nie dlatego że na codzień tego nie ma, tylko dlatego że szukasz docenienie w Internecie, bo czujesz/myślisz że zrobiłaś coś wyjątkowego. I dla Ciebie pewnie takie
  • Odpowiedz
  • 9
@rwski To zaczynam się zastanawiać jak wy żyjecie, żeby być w niebie poprzez dwie kanapeczki ( ͡º ͜ʖ͡º) i rozumiem, może to przez brak czasu bądź cokolwiek innego, ale dalej to są tylko kanapki. Kanapki które robią mi różowe moich znajomych, więc ja chyba tego lekko nie rozumiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Menik: To właśnie twoja różowa (lub przyszła różowa o ile nie masz) będzie miała ciężko w życiu, skoro nie doceniasz nawet tak małego gestu.
Mi by było miło, ze druga połówka postarała się dla mnie (nawet jajeczko ugotowała :))
  • Odpowiedz
Kanapki które robią mi różowe moich znajomych

@Menik: Jest jedna ważna różnica: nie robią tego z miłości. Kiedyś może nauczysz się doceniać.
  • Odpowiedz
Jest jedna ważna różnica: nie robią tego z miłości. Kiedyś może nauczysz się doceniać.


@Hoshiyo: Ale powoli, powoli, bo rzem się oburzył... jeśli ktoś dla nas jest równie dobry, mimo że nas nie kocha, jak ten co nas kocha i robi dokładnie to samo, to gdzie jest różnica? Przecież jak ktoś kocha, to wydaje się robi się więcej dla tej osoby i jest się lepszym niż dla znajomych/kolegów etc.?

Niektórzy
  • Odpowiedz
@fredyczek: zgadzam się z @Menik, raczej nie ma się czym tu chwalić.

Mi osobiście byłoby nawet trochę wstyd, jeśli miałabym nieco więcej czasu i uraczyłabym swojego niebieskiego zwykłymi kanapkami.
Osobiście preferuję coś bardziej wykwintnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mia900 czy jakieś 2 minuty do przed przyjęciem to trochę więcej czasu?
Ale oczywiście zgadzam się z Wami, gdybym miała więcej też byłoby mi wstyd, na szczęście tak nie było, uff ʕʔ
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Może źle ujęłam moje myśli w zdanie, bo to juz nie moja pora :)
Po prostu sądzę, że w w związku dwóch ludzi, którzy się kochają powinno się doceniać wszystkie małe gesty. Nie sądzisz, ze to urocze, ze dziewczyna myślała o swoim chłopaku, o tym że jak wróci z pracy będzie chciał coś zjeść, zadbała o to by wypił coś ciepłego? Uważam, ze nie chodzi o to, żeby w
  • Odpowiedz
  • 4
@nowywinternetach: myślę, że po prostu chodzi nam i to żeby doceniać też te małe rzeczy. Czy to że dbam o porządek, że zmieniam pościel, układam mu w szafce, robię to co zwykle robimy razem sama, to nie jest coś dobrego? To mój pierwszy wolny wieczór od dłuższego czasu (nie skarze się, stwierdzam fakt), zatem czy to że poświęciłam go na to żeby mój niebieski wszedł i poczuł się dobrze to
  • Odpowiedz
Po prostu dla mnie nie można porównać kanapek od koleżanek, a kanapek od dziewczyny.


@Hoshiyo: Dlaczego nie? To jest to samo. Tamto jest to samo. Jedyna różnica to dodanie magicznego słowa do tego. No wybacz, słowa nic nie znaczą, a czyny są dokładnie te same.

Nie sądzisz, ze to urocze, ze dziewczyna myślała o swoim chłopaku, o tym że jak wróci z pracy będzie chciał coś zjeść, zadbała o to by wypił coś
  • Odpowiedz