Wpis z mikrobloga

  • 284
Myślicie, że mojemu #niebieskiepaski się spodoba? Bardzo się dzisiaj starałam, wyjątkowo wcześniej skończyłam pracę, wiec posprzątałam całe mieszkanie (nawet w szafkach poukładałam), zrobiłam zakupy i pranie . Wiem, że nie są idealne, ale myślę że doprawione dużą ilością miłości i głodu (a jak wiadomo, to najlepsza przyprawa) będą pyszne! Chciałabym żeby mój #niebieskiepaski myślał, że ma dobrego #rozowepaski, ot takie marzenie ¯_(ツ)_/¯
fredyczek - Myślicie, że mojemu #niebieskiepaski się spodoba? Bardzo się dzisiaj star...

źródło: comment_Ov0UwcktljN6wyKAzsAcBevu8DD88vu2.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • 4
@fredyczek szczerze mówiąc to już lepsze robiła mi przyjaciela dziewczyna jak jej powiedziałem że w sumie to bym coś zjadł. Do tego zrobiła mi naleśniki z serkiem i #!$%@? tam malin, tak jak lubię najbardziej. Więc jeśli wróciłaś wcześniej żeby zrobić takie coś, to współczuję niebieskiemu.
  • Odpowiedz
  • 11
@fredyczek inaczej nie rozumiem po co się tym chwalić na wykopie. Wydaje mi się że kanapki są na poziomie dziennym, chyba że macie po 15 lat.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fredyczek: zamiast założyć coś seksownego i przywitać go z butelką wina w ręku to ona mu kanapki zrobiła i herbatę w jakimś komunistycznym kubku xD szkoda chłopa, może się jeszcze w porę ogarnie xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Menik: nie wychwalam się, że zrobiłam super kanapki, moim celem raczej było pochwalenie się tym, że staram się być dobrym różowym, chociaż oczywiście nie zrobiłam niczego wyjątkowego to jak widać są niebiescy (komentarze wyżej), którzy doceniliby to. Ale oczywiście, szanuje Twoje zdanie (ʘʘ)
  • Odpowiedz