Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko odnośnie #seriale a dokładnie #gwiezdnewrota - czy spotkaliście się gdzieś z jakąś rozpiską które odcinki oglądać a które można odpuścić?

Chodzi o to, że #sg1 ma 10 sezonów, po 20-kilka odcinków na sezon... miesiące zajmie mi obejrzenie wszystkich, a zależy mi tylko na tych, które popychają główny wątek do przodu, lub wnoszą do niego jakieś ważne elementy..
Serial trochę się też zestarzał i choć chcę przerobić tą pozycję, to niektóre odcinki w dzisiejszych czasach są bardzo słabe i takie chciałbym pominąć.

#stargate #scifi
  • 8
@Tomm16: hehe kolega mi to samo powiedział, ale wiesz... czasami mam wrażenie, że oglądam jakiegoś herkulesa, xenę czy jakąś drużynę A..
narazie obejrzałem 12 odcinków i są odcinki fajne i coś wnoszące jak np. s01e10 "Thor's Hammer", a są odcinki jak s01e05 "#!$%@?" - w którym...


właśnie też obejrzałem s01e13 - "Fire and Water"...


Jestem po prostu przyzwyczajony do współczesnych seriali, które mają po 10-14 odcinków, gdzie akcja leci non-stop.
Wszystkie
@Emill: ehhh... rzeczywiście za niektóre odcinki scenarzystom należą się wakacje na północnokoreańskim obozie. O ile niektóre odcinki mógłbym oglądać po 10 razy, to niektóre są tak nużące, że po tym jak je raz obejrzałem, przy zobaczeniu fragmentu kolejnego razu w tv zbiera mnie na wymioty