Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie, kiedy w #kielce pojawia się nowy food truck, albo jak niedawno specjalny plac dla food trucków nieopodal rynku, gdzie pies z kulawą nogą nie zagląda. Przegląd food trucków: hamburgery, frytki, makarony.
A chętnie zjadłbym coś na kształt maczanki krakowskiej, albo buły z pulled porkiem. Czekam, aż ktoś się odważy i zrobi maczankę kielecką ; ) A jak nie, to ja w końcu to zrobię! : D

#foodtruck #zalesie #jedzenie #oswiadczenie
  • 10
@Aerdyn: A słyszałem, chętnie wdepnę, bo np. w Krakowie zaliczyłem kilka tych gruzińskich knajpek i mnie oraz mojej dziewczynie nawet podeszło.

Dużym zawodem jest dla mnie niestety Neko (otwarte rok temu przy Promenadzie Solnej, gdzie drzwi w drzwi niemalże będzie z tą nową gruzińską knajpą) - w Krakowie jednym z naszych ulubionych lokali był Kanton Dim Sum House, obok którego otworzyła się ramenarnia : D Kieleckie Neko mogło być tym, czym
@CKNorek: Sprawdź trucka Amigo de la Cocina pod Pasażem Świętokrzyskim. Mają tam bułę z pulled porkiem, choć dla mnie najlepszą mają tam wołowinę. Polecam burrito z wołowiną właśnie. I nie szarżuj z poziomem ostrości, mają tam różne ciekawe specyfiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jkbck: O, nie bywam tam, drugi koniec miasta, ale może kiedyś spróbuję, dzięki : ) Nie jestem fanem ostrych potraw, więc staram się zawsze dopytać zawczasu.