Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wszyscy wiedzą o tym, ale Szczepan Bentyn przeprowadza się na Maltę!!!
Lech Wilczyński będzie kontynuował Śniadania z Bitcoinem, bez udziału Bentyna!

Nakamoto w końcu wysłuchał próśb i modłów @rysiekryszardziom

Większość chyba się uciesz. Zwłaszcza po ostatnich wspólnych nagraniach Bentyna z Wieczorkiem, znanym manipulatorem, naciągaczem, oszustem, sprzedawcą MLM. Przygotowuję o tym człowieku duży materiał, podsumowujący kim on jest. Największy rak polskiego krypto.

#kryptowaluty #bitcoin
  • 10
@bitkoin: Materiał bardzo duży, bo wszędzie linkuję cytuję, robię screeny stron, mirrory filmików żeby już nic nie zniknęło w przyszłości :D

W zasadzie to jego celem nie jest wyśmiewanie go wśród nas tylko przestroga jego odbiorców. Dlatego muszę jeszcze pokazać na przykładach jak manipuluje, ściemnia i wygaduje głupoty. Inaczej ludzie stwierdzą że to nieprawda a ja mam jakiś cel w niszczeniu go z powodu zazdrości. Znam już ich reakcje, wolę nie
Pobierz
źródło: comment_XouT84wg8AatwyzMJzJODZPS8v4wxhDm.jpg
@pawlo74: Ten człowiek podczepił się pod hype na krypto bo ma pole do sprzedawania kolejnych kursów.
On ma kursy o wszystkim, chyba kilkanaście. Najwięcej o tym jak odnieść sukces i zostać milionerem ;)
Sam o sobie pisze wielokrotnie że zarobił pierwszy milion już lata temu i prowadzi wiele biznesów. Nigdy nie mówi jakich i nie podaje przykładów.

Ale to całkiem możliwe. sprzeda 1000 osób szajski kurs za 1000zł i ma milion.
Zwłaszcza po ostatnich wspólnych nagraniach Bentyna z Wieczorkiem...


@cyberpunkbtc: Serio? to już chyba niżej upaść nie można, ale jakoś mnie to specjalnie nie dziwi dawno przestałem go oglądać bo działał mi na nerwy, zresztą wiedze tez miał słabą tyle co on wie to można dowiedzieć się czytając nagłówki branżowe.