Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wspaniały to był rok (no dobra może troche więcej), nie zapomnę go nigdy. Wpis ma typowy charakter #chwalesie - wybaczcie ale czuję taką wewnętrzną potrzebę

Jeszcze w kwietniu ubiegłego roku pracowałem w znanej sieciówce za niecałe 2k, miałem lekką depresję związaną z tym że moje życie nie idzie w żadnym kierunku i od czasu do czasu chodziłem na studbazę by coś tam pozaliczać - informatyka here. Jedyna rzecz która utrzymywała mnie w lepszym nastroju był majowy wyjazd na #workandtravel do Nowego Jorku. Te 4 miesiące na w&t to był najpiękniejszy okres mojego życia - ja jestem tu, a wszystkie moje problemy są tam, zero stresu i zmartwień, lajtowa praca, wspaniali ludzie, p o t ę ż n e samochody, latynoski, azjatki i wszystkie inne kobiety z którymi spędzałem miło czas, do zarzucenia mam sobie tylko to że bliżej nie zaprzyjaźniłem się z żadną czarną coleżanką ( ͡° ʖ̯ ͡°). A na koniec zwieńczenie całego pobytu tripem w vanie po zachodnim wybrzeżu. Po powrocie do kraju wszystko już nie było takie same - po dziś dzień tęsknię za tą beztroską ale też nie mogłem narzekać, znalazłem #rozowypasek 9/10, naprawdę solidną pracę tym razem za 4k i wszystko szło fajnie. Co prawda ostatecznie pare miesięcy temu rozstaliśmy się z różowym ale dalej mogę powiedzieć że jestem szczęśliwym człowiekiem, czasem mniej czasem bardziej ale szczęśliwym - ciągle podróżuję, otaczam się ludźmi którzy mnie kochają i robię to co chcę i lubię. Jutro natomiast składam wypowiedzenie w mojej obecnej pracy - dostałem nową ofertę, tym razem również 2x lepszą od poprzedniej i nie ukrywam że chciałbym, żeby ta dynamika wzrostu wynagrodzenia się utrzymała :D, od września będę 23 letnim IT korposzczurem 8k. No ja się cieszę. Pamiętajcie kochani, zawsze wszystko się jakoś ułoży i będzie dobrze, no chyba że nie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wspaniały to był rok (no dobra może...
źródło: comment_KlhYs1rHvKX5Y5g8BQM3VCZMIL3fo09Y.jpg
  • 2