Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Heven: mam xboxa i nie wiem czy bym kupił ps4. Większość multi platform jest ta sama. Ale xbox ma game pass. 40 zł na miesiąc i 100 gierek. Plus ea access, więc Fify czy bf na bieżąco prawie. No i mass effecty.
GP mi się zwrócił bo sporo grałem w pesa teraz Rocket league. Jest tam też fallout 4 i rise of the tomb raider. Porty z x360 jak oblivion. No
@Adel87: a w tej swojej analizie doszedłeś do tego co jedzą jego znajomi, gdzie pracują i czym jeżdzą? lol

na pc


Nie każdy ma pc.

gównoabonamenty


to już ktoś musi sam przejrzeć listę dostępnych gier i zdecydować, czy chce mieć tego typu tytuły na start, nie patrzeć z góry że każdy będzie miał to zdanie co ty xD Ja z Game Passa jestem zadowolony odkąd mam konsolę. solidny lineup, nowsze gierki
Jasne, lepiej niech kupuje pc i piraci w/w gry.


Nie idzmy w skrajności.

u mnie wszyscy kumple mają xbox one i w zasadzie dzięki game passom i ea access gramy sobie na luzaku na multi w wiele pozycji, nie tracąc kasy i czasu na szukanie okazji na allegro.


To słowo "u mnie" jest kluczowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no spoko. Wiesz najlepiej to mieć 2 konsole tylko
@Heven: Mam Ps4 Pro oraz Xboxa One X i gdybym miał wybrać jedną z dwóch to bez wahania wybrałbym PS4. Multiplatformy masz wszędzie te same (te lepiej wyglądaja na xox, ale nie jest to jakaś niesamowita różnica) a do tego masz prawilne exy Sony, duży rynek używek.
@TymRazemNieBedeBordo: Gamepass to padaka, masz tam same starocia i gry, które średnio się sprzedały, większość kupisz w postaci używek lub kluczy za cene
Xbox One S (ewentualnie X) Czy Ps4 pro?


#ps4 #xboxone #konsole
@Heven Zależy to od wielu rzeczy. Czy zmierzasz grać sieciowo ze znajomymi? (Jakie konsole mają znajomi ). Czy masz pc do grania? W jakie grasz tytuły?
Jeśli nie masz pceta i nie masz dużego parcia na Exy z ps4 to Xbox jest imho lepszym wyborem - ze względu na game passa czy wsteczna kompatybilność.
Jeśli masz pc lepszym wyborem jest ps4