Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: #!$%@? ale te gidy mnie smucą ja #!$%@?ę........ #!$%@? co wieczór marzę normalnie o takim normalnym przytuleniu, zadnych podtekstów czy coś.. same uczucie... ja #!$%@? jak ja tam bym chciał...
a tak bym zadbał wtedy o moją szarą myszkę..
  • Odpowiedz
  • 2
@dleifteh no właśnie normalne przytulanie, romantyk itp...., ale kobiety lubią męskich mężczyzn, będzie łatwiej gdy będziesz pewny siebie i stanowczy.
  • Odpowiedz
@kusio: to nie ma kobiet empatycznych romantycznych?
to dlaczego płaczą po każdym filmie jakby nie wiem co? a szukają twardziela? bez sensu..
Sam jestem romantykiem bardziej, empatii też mam, ale tylko na jednym filmie uroniłem łze i ostatnio to chyba jak oglądałem wikingów, jak ragnar...
  • Odpowiedz
@kusio: no własnie mirku chodzi o to, że gdyby mnie taka szara niewinna myszka chciała to myślę że mógłbym być tym samcem alfa, umiał bym ją ochronić obronić, zadbać itp..
po #!$%@? mam w życiu codziennym udawać agresywnego samca alfa? nie wiem tak przekrzykiwać z innymi samcami się, walczyć itp..
  • Odpowiedz
@Seliev: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
  • Odpowiedz