Wpis z mikrobloga

No Man's Sky Next i sposób na szybką kase

Mi się udało zgromadzić już dobrą sumkę, ale że handel lubię to na tym się nie zakończy ()

Nie traktujcie tego jako #bug gry, ponieważ technologie trzeba zdobyć z placówek produkcyjnych i nie jest to łatwe (ʘʘ) znaleźć/kupić potrzebne surowce oraz to że za usługę przerobienia materiałów się płaci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Na screnie widać co jest potrzebne do zrobienia pompy której wartość to 2.000.000 jednostek, można robić taki handel do woli ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

W razie czego gdyby ktoś nie widział jest to kondensator termiczny (czerwona kulka) oraz gorący lód (turkusowe kryształy) wszystko to można kupić podejmując handel ze statkami które spotykamy w systemie, każdym. ()

Sposób działa na ps4 bez problemu, Co do Xbox one i pc nie wiem, ale wierzę że jest to samo ()

Miłego handlowania ||

#januszebiznesu #gra #online #nms #nomanssky #chwalesie #symulator #pc #ps4 #xboxone
v.....k - No Man's Sky Next i sposób na szybką kase 

Mi się udało zgromadzić już dob...

źródło: comment_NTHbNUtXoYewwr7hUz3qD6qfOvKIxshg.jpg

Pobierz
  • 25
@kamil996 nie, i dobrze ((oo))

Ale też można spokojnie kupić kilka droższych rzeczy, przekazać drugiej osobie w transferze surowców i kolega sobie sprzeda w sklepie npc sam, lub też w galaktycznej sieci handlowej.

Można przekazywać gdy jesteście obok siebie, lub poprzez bazę w której jest magazyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil996 samej kasy nie z surowcami i sprzętem tak ( ) można nawet technologie wysyłać której nie możesz jeszcze kupić z powodu małej reputacji u danej rasy, ale to już musiał bym Ci na party wyjaśnić, za dużo pisania ( ͠° °)
@kamil996 w rankingu podskoczyła kilka dobrych pozycji, mam nadzieję że i tak dodadzą więcej, ale już samo Multi i możliwość zabawy z kimś innym jest super rozwiązaniem.

Do tego statki, technologie i przede wszystkim bazy, których można mieć ile się chce i każda do Max 20.000 elementów, a to już jest zabawa rodem minecrafta .

Ja buduje bazę księżycową, narazie zbieram surowce i kasę, a ten sposób który opisałam to handlowe cudo
@Variv jakiś wkład trzeba mieć żeby handel rozpocząć, na stacji kosmicznej biegam od jednego do drugiego i sprawdzam czy mają, kupuje, montuje i sprzedaje od razu.

Genialna kasa, jakieś 2 godzinki i jest 500mln
@zielona_rzaba to czysty handel, a kupił byś sobie nowe Multi narzędzie, do tego kilka ulepszeń, i frajda jeszcze większa ()

Jak coś daj znać, za mną długa droga w tej grze i jeszcze dłuższą przede mną ( ͡º ͜ʖ͡º)
@01010101110101010010010100010101 swoją stara bazę próbowałem odnaleźć i skasować bo mam problem z magazynem, brakuje mi ko trenera nr 1 i przez to przesył surowców jest nie możliwy.

Próbowałem wrócić bazę urządzeniem które dodali po aktualizacji ale to nie działa, podobno da się wrócić i skasować bazę ale trzeba ja odnaleźć, jakoś mi się nie udaje.

Czekają na info od nich, i przeglądam youtube może komuś się uda.