Wpis z mikrobloga

  • 3089
Daaawno już nie świeciłem na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.

Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje Daaawno nie świeciłen już na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.

Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje
¯_(ツ)_/¯

Miałem pisać długi wywód co tam w planach, jak idzie rzucanie roboty i co z moją firmą, ale jest weekend, opuśćmy sobie xD

#dziendobry #rozkminkrzaka i trochę #niedzielahandlowa xD
bkwas - Daaawno już nie świeciłem na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Zo...

źródło: comment_wQF6wzzrALFvXKK8CBKxVXZklHmyk0ph.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Januszer poczekasz miesiąc i też będzie rozdajo, po prostu nie ufam Zielonce. Ktoś może założyć konto tylko na rozdajo, nie chce mi się sprawdzać każdej zielonki sorry
  • Odpowiedz
Miałem pisać długi wywód co tam w planach, jak idzie rzucanie roboty i co z moją firmą, ale jest weekend, opuśćmy sobie xD


@bkwas:
Po co pisać długi post, jak można napisać krótki, dwa razy

Miałem pisać długi wywód co tam w planach, jak idzie rzucanie roboty i co z moją firmą, ale jest weekend, opuśćmy
Bogu2 - > Miałem pisać długi wywód co tam w planach, jak idzie rzucanie roboty i co z...

źródło: comment_UXqfF3GkOfyDEaf5rOJmiQAxAOTkgZ0B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Zaznaczam, że niestety ale na żywo z brelokami jest tak jak ze mną - prezentują się dużo gorszej niż na zdjęciach ( ͡º ͜ʖ͡º)

@bkwas: Łap plusa za to zdanie :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Felonious_Gru wiesz, aliexpress xD

Wpisz na Ali po prostu "tritium ciał" i daj sortowanie od najniższej ceny. Tylko patrz zawsze na rozmiary, bo te najmniejsze fiolki są naprawdę malutkie
  • Odpowiedz