Wpis z mikrobloga

  • 3089
Daaawno już nie świeciłem na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.

Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje Daaawno nie świeciłen już na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Został mi taki brelok który chętnie oddam plusujacej-niebedacej-zielonką-ani-nieuzywającej-tagu-zwiazanego-z-patostreamami osobie.

Wysyłka jak zawsze na mnie PP choć tym razem już tylko polecone, bo na 30 przesyłek 3 nie doszły i za cholerę nie wiem co się z nimi dzieje
¯_(ツ)_/¯

Miałem pisać długi wywód co tam w planach, jak idzie rzucanie roboty i co z moją firmą, ale jest weekend, opuśćmy sobie xD

#dziendobry #rozkminkrzaka i trochę #niedzielahandlowa xD
bkwas - Daaawno już nie świeciłem na wykopie, więc ponownie weekendowe #rozdajo

Zo...

źródło: comment_wQF6wzzrALFvXKK8CBKxVXZklHmyk0ph.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@lenovo99: Ogólnie u mnie, robię świecące bzdety już od jakiegoś czasu, póki co zostały mi tylko breloki/wisiorki.

Ktoś chętny piszcie PW. Oczywiście dla wykopka zawsze się znajdzie jakiś gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dziekuje: Teraz używam Gloss Coat z której jestem bardzo zadowolony:

ładnie schnie, bąbelków nie robi się za dużo i jest ładnie przejrzysta. Bodajże 45zł za 1kg
  • Odpowiedz
@dziekuje: Będę testować, bo mam dwa rozpisane projekty na ledy, tylko dalej nie mam warsztatu we Wrocku, ale szukam : D

Myślę, że nie będzie dużego problemu, wystawiłem swoje 3 breloki z różnymi pigmentami na słońce na dwa dni - w słońcu +40 stopni, przeżyły bez przebarwień, myślę, że z ledami też wytrzyma.
  • Odpowiedz