Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki z tagów #auto #samochody #fiesta mk6 #ford #mechanikasamochodowa potrzebuję waszej pomocy jako że się nie znam wcale na autach. Mam auto służbowe Forda fieste mk 6 1,4 tdci. Dzisiaj zauważyłem, że spod auta coś cieknie, zwróciłem uwagę bo #!$%@? spodem auta w jakiś wystający korzen, więc mogłem coś uszkodzić aczkolwiek nic pewnego. Raczej nie mam w nawyku sprawdzać czy coś się leje dlatego może to nie być połączone. Płyn który cieknie to cieknie bardzo jak auto jest odpalone, po zgaśnieciu postawiłem karton i troche nakapalo przez 2h ale nie jakoś dużo. Płyn co się wylewa jest bezbarwny i bezwonny, i rzadki wręcz jak woda, smaku też nie ma. Sprawdziłem po kolei każdy z płynów jak wygląda noi wydaje mi się że to nie jest żaden z nich, najbardziej podobny był płyn z chłodnicy ale to chyba nie to. Poziom płynów jest w normie, tak jak powinien być. Co się mogło #!$%@?ć? W załączniku przesyłam foto, nie mam kanału więc nic lepszego nie mam. I foto z kartonu.
ozzi91 - Mireczki z tagów #auto #samochody #fiesta mk6 #ford #mechanikasamochodowa po...

źródło: comment_sIsmeOS1gh1iQHmwFaExEYY3DpzhkjPB.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bachus

@koko5owy ogólnie to jeżdżę na klimie, położyłem teraz nowy karton i sprawdzę jutro. No jestem prawie na bank pewny że to co kapie to woda. Sprawdzę rano jeszcze raz wszytskie płyny. Kapalo dalej po wyłączeniu silnika jeżeli ma to jakieś znaczenie, karton położyłem jakies 20 mjn po zgaszeniu silnika wlasciwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bachus właśnie sprawdzę jutro rano czy płyny są na takim samym poziomie, od wycieraczek mam kolorowy :D więc to nie to. Kurde specjalnie nawet mizialem ten od chłodnicy a on trochę tłusty jest jednak, mam nadzieję że to właśnie skroplona woda
  • Odpowiedz
@ozzi91: chlodzenie masz kolorowe - czerwone lub niebieskie-zielone, hamulce sa zolte tluste i zrące w #!$%@? , mozesz miec jeszcze plyn do wspomagania o ile tam jest hydrauliczny uklad i ostatnie z jasną wodą to spryskiwacze ale to by ci #!$%@? jakims zielonym jabluszkiem czy czyms ;) Olej i paliwo rozpoznasz i to tez nie to. Wiec zostal odplyw z klimy ktory udrozniles :D kapalo w dywan a teraz kapie
  • Odpowiedz