Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Obraz współczesnych Polek

Szczerze nie mam pojęcia, kto wymyślił, że Polki są piękne i stanowią najlepszy materiał na żonę. Wystarczy wybrać się choćby za wschodnią granicę, by przekonać się, że kontrast pomiędzy butnymi i roszczeniowymi Polkami a np. Ukrainkami czy Białorusinkami jest wręcz szokujący.

W Polsce laska ładniejsza niż średnia krajowa czuje się jak miss świata. Zadziera do góry nos i w sumie nic ponad to nie musi robić. Przeciętna Polka ma takie podejście: „wystarczy to, że jestem, nie muszę nic robić ani się starać, Ty się wszystkim zajmiesz, a jak nie, to inni czekają w kolejce aby Cię zastąpić”. Wychowani wśród takich kobiet uważamy to za normę i dopiero obcowanie z niewiastami z innych kręgów kulturowych otwiera nam szeroko oczy. Według Polki to mężczyzna ma wszystko robić, organizować wolny czas, wymyślać randki, starać się, a ona ma prawo go kompletnie olać, wyśmiać lub wyszydzić. To normalne, że można odrzucić czyjeś zaloty, ale Polki bywają bardzo przykre, gdyż przywykły do bycia podrywanymi i gdy podejdzie do nich przeciętny stulejarz, to nie mają skrupułów aby zmieszać go z błotem. Przeciętna Polka nie musi być inteligentna, nie musi mieć pasji, ani zainteresowań, bo nikt nie wymaga od niej, by była ciekawa. Ona ma się tylko ładnie uśmiechać i tym uśmiechem gasi wszystkie konkurentki. Opakowana w celofan, zimna suka. Spytaj Polkę, co robi w życiu. Odpowie, że lubi spotykać się ze znajomymi, imprezować i podróżować.

Stwierdzenie, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie brzmi jak mało śmieszny żart. Jak wygląda przeciętna Polka? Szara, zmęczona cera, podkrążone oczy i wiecznie niezadowolona mina, po której z daleka można odróżnić Polkę od kobiet innych nacji. Makijaż położony na brzydką i wredną twarz sprawia, że Polki wyglądają jak klauny z chropowatą cerą. Za sprawą braku jakiejkolwiek aktywności fizycznej wielu dziewczynom odkłada się tłuszcz w udach i bokach. Zamiast zadbać o swoją sylwetkę Polki wolą udać się do studia tatuażu, żeby swoje zapuszczone ciało pokryć oklepanymi wzorami, które podpatrzyły u swoich idolek na instagramie.

Najgorsze są te z Warszawy, którym już do końca #!$%@?ło od tej wpajanej przez zachód „emancypacji”. Przyjedzie taka wieśniara z Polski B i chce być bardziej zachodnia od Zachodu. Od razu przechodzi na wege, zaczyna uprawiać crossfit, cała się tatuuje i chodzi na jakieś #!$%@? marsze.

#przegryw #tfwnogf #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 19
  • Odpowiedz
NagaStara: Po pierwsze to zalezy w jakim ty sie obracasz towarzystwie, ja mam fajne koleżanki zarówno i pracy jak i koleżanki z życia prywatnego, sam tez byłem z takim kobietami co wykazywały się inicjatywą.
A to, ze dużo kobiet wychodzi z założenia, że to męzczyzna ma zabiegac i wszystko robić to jedno a drugie jest to, ze mężczyźni nie mają za dużych oczekiwań w stosunku do kobiet i sami się zgadzają
  • Odpowiedz
PrzyczajonyKat: Powiem tak, Polki sa jakie są, zawsze trawa jest bardziej zielona u sasiada niż u nas, każdy naród taki mówi " te nasze kobiety sa takie okropne, a te z zagranicy takie fajne", ale jeżeli czytam jak ktoś pisze, ze Ukrainki czy Białoruskinki sa lepsze bo nie są zoszczeniowe to ja juz wiem, ze zbyt wieloma Ukrainkami czy Białorusinkami nie miałeś do czynienia. Może sa i miłe, ale bardziej cwanych
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo tych baitów ostatnio. Natomiast mam teorię: faceci, którzy ciągle narzekają,że laski to nieczułe #!$%@? lecące tylko na hajs, to piwniczaki 0/10 z własnej winy (bo po co myć włosy, schudnąć czy iść do dentysty, dermatologa) z problemami psychicznymi,którym podobają się andżeliki 10/10, które nigdy na nich nawet nie spojrzą, więc frustracja doprowadza piwniczaka do przymusu uogólnienia całej populacji i mianowania całego zbioru "kobieta" na "szmata". Jakoś nigdy nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ale #!$%@?.. odpadłem w pewnym momencie. Serio nie uogolniaj bo bardzo wąsko i płytko patrzysz na świat. Nie mówię, w kilku kwestiach muszę przyznać że jesteś niezłym obserwatorem, ale mimo to głównie czuję tu trochę #przegryw

Pozdro Mordo
  • Odpowiedz
Natomiast mam teorię: faceci, którzy ciągle narzekają,że laski to nieczułe #!$%@? lecące tylko na hajs, to piwniczaki 0/10 z własnej winy (bo po co myć włosy, schudnąć czy iść do dentysty, dermatologa) z problemami psychicznymi,którym podobają się andżeliki 10/10,


@savanna: brzmi jak teoria kogoś 0/10 właśnie, kto sobie usprawiedliwia w ten sposób, dokładnie jak damskie odbicie tego o czym piszesz.
  • Odpowiedz
WykopowaStara: @AnonimoweMirkoWyznania ja nie wiem kto wymyślił że Ukrainki i Białorusinki są super kandydatkami na żony. Spotykałem się i nigdy więcej. Zarabiam dobrzr, mam fajna pracę , dobrze też wyglądam i jedyne co ode mnie chciały to zebym zrobił im dziecko one będą w domu a ja będę pracował. Najlepiej z 4 dzieci. Teraz mam te zła Polke która sama na siebie pracuje. (Koleżanka Z branży) też dobrze zarabia i chyba
  • Odpowiedz