Wpis z mikrobloga

W jakich butach szosowych jeździcie? Moje szimanochy r088 po 6 latach zaczęły się psuć i szukam czegoś nowego.

Podobają mi się Fizik R5B Uomo i NW Flash 2. Podoba mi się więcej butów ale ceny powalają. Zależy mi na BOA i żeby były białe, żeby nie było gównianej siateczki, której nie da się wyczyścić porządnie.


#szosa
Traviu - W jakich butach szosowych jeździcie? Moje szimanochy r088 po 6 latach zaczęł...

źródło: comment_8DZN8umdqU2wJgwpuCNxMpITpZo1bS10.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fixie: I jak z tymi sznurówkami jest? Trzymają stopę przez długi czas dobrze? Nie luzuje na podjazdach?

O wkręcaniu w korbę nie będę wspominać, bo raczej da się je schować do buta?
  • Odpowiedz
@Jarython: SiDi najbardziej mi się podobają, w sumie jak wszystko włoskie. Ale podobno po SiDi szybko widać upływające lata i kilometry. Długo w nich jeździsz?
  • Odpowiedz
@Traviu: Mam obecnie Shoty, ale w ogóle nie jeżdżę od pewnego czasu, natomiast poprzednie Wire uważam za genialny but, lepszy od ich następcy. Nie wiem, gdzie wyczytałeś o tych upływających latach i kilometrach, jak parę lat temu wybrałem pierwsze Sidi z tych tanich to też jakoś nie było widać po czasie, żeby były styrane, sprzedałem je bez problem i nie kojarzę też jakichś opinii. Ja polecam iść do sklepu, dobre
  • Odpowiedz
@Konkol: No właśnie potrzebuję czegoś na już. Aż tak hajs nie gra roli, byle byłyby poniżej 1k. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jarython: Opinie znajomych. Gdzieś tam też nawet szymonbike pisał o tym.
  • Odpowiedz