Wpis z mikrobloga

@cherrz:
Kasa by się znalazła, ale na moje potrzeby chyba w zupełności wystarczy 5T.
Przesiadłem się z Mi5, wiec to i tak przepaść :)
+700 pln słuchawka. Później pogoń za sensownym case, szkłem i rodzą się dodatkowe wydatki.
W sumie można tak bez końca ...
@beriam Powiem Ci tak. Miałem OP5, sprzedałem, bo aparat niestety lipa była jak dla mnie. Zastanawiałem się nad 5T 8/128 (1800-1900zl używany) i OP6 8/128 (~2330 przy tamtym kursie). Jak zobaczyłem jak foci OP6 i fakt, że jest dla mnie kompletnym smartfonem (bezprzewodowego ładowania i głośników stereo mi nie brakuje), postanowiłem dołożyć i szczerze ? Nie żałuję ( ͡ ͜ʖ ͡) W końcu spokój na 2-3 lata,
@RzuwBuotny:
Co racja to racja :)
Pewnie za chwile pojawi sie 6T, chociaż Oneplus dementuje te plotki, ale znając życie ...

Jestem w tej dobrej sytuacji, ze mogę oddać słuchawkę bez straty dla mnie(wspominałem wcześniej)
Czerwona 6, imho petarda.
Trzeba jeszcze doliczyć case plus sensowne szkło. Folie do mnie nie przemawiają.
@RzuwBuotny:

Namówiłeś mnie :)

Jak wrócę do domu, oddam 5T w ramach zwrotu i zamówię przez stronę Oneplusa - 6.

Muszę przemyśleć jeszcze wybór case.
Szkło zamówię chyba jeszcze dziś.
@dawid-osial:

Jeśli wprowadza do połowy sierpnia to super.
Później muszę na gwałt kupić słuchawkę :)

Jakiego case używasz, jakieś szybkie foto można prosić ?
Rozważam jeszcze Midnight Black.
@beriam photo zrobione OP6 czy chcesz zobaczyć jak się czerwona wersja prezentuje?

Case używam oryginalnego co był w zestawie, może coś zamówię jak dostanę wypłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) no i pewnie szkło zamówię z joybuy, teraz mam też oryginale to bez spiny