Wpis z mikrobloga

@mozeglupiemozenie: @Kalypsoo: To temat na dłuższą wypowiedz ale postaram się uprościć.
Jordan Peterson to kanadyjski profesor, w tym momencie jest to powiedzmy ikona kontr kultury.
Wszystko to zaczęło się od nowego prawa w kanadzie narzucającego obowiązek nazywania osób dziwnopłciowych zaimkami jakimi sobie życzą, np zamiast per pan lub pani to zer, hyr, zhyr itp. A jak tego nie zrobisz to grzywna a jak jej nie zapłacisz to sztum. Na krytyce
@LegionPL: w takim razie to ja podziękuję za wprowadzenie. Obejrzałam w całości wywiad i jestem pod wrażeniem profesora. Sposób, w jaki układa zdania, waży wszystkie słowa, spokojnie, w prosty sposób odpowiada na wszystkie „argumenty” prowadzącej (xD) jest niesamowity.
I faktycznie ta dziennikarka jest tragiczna. Cały czas odnosiłam wrażenie, że ona wcale go nie słucha, bo ciągle powtarza pytania, na które on już dawno odpowiedział, wyrywa zdania z kontekstu, próbuje wcisnąć mu
@Wypok2 Proszę bardzo. To naprawdę ciekawa postać i warto jej posłuchać nie ważne po której politycznej stronie się znajdujesz. Proponuję przejrzeć tag i wybrać jakieś materiały tyle że angielski wymagany. Wykopek wojnaidei coś tam tłumaczył na swój kanał na yt, także jest i taka opcja. Szczerze mówiąc sam jeszcze kilka lat temu nie wiedziałem że zachód się tak zmienił no cóż człowiek się uczy całe życie.
Pozdrawiam.