Wpis z mikrobloga

Mirki, wynająłem mieszkanie. Ma fajny, klimatyczny balkonik i chciałbym na nim położyć sztuczną trawę. Byłem dziś w #obi i mięli kilka rodzajów, ale tanie były szorstkie i pumeksowały by mi giry :D a miłe w dotyku kosztowały prawie 200zł z metra. Możecie polecić jakiś sklep w #warszawa gdzie kupie niedrogo fajną trawę na balkon?

#remontujzwykopem #balkon #dom #trawa #remont
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modessef1: Nie wiem ile tego potrzebujesz, ale w OBI kupiłem za 200zł 2x4 takiej trawki jaka kosztuje normalnie około 100zl/metr. Bez promocji kosztuje chyba 400zł. Gotowa w rulonie (nie cięta na wymiar). Z tego co zdążyłem się zorientować takie bardziej się opłacają. Szczególnie poza sezonem. Ja kupowałem chyba w marcu.
  • Odpowiedz
@modessef1: pewnie po wycięciu będzie i tak taniej nawet z większej rolki. Jak szukałem z metra to wszędzie wychodziło 600-800zl żeby to wyglądało i było normalne w dotyku. Pomyliłem tylko sklep, pamiętam że było to albo na terenie M1 albo CH Targówek. Których z tych dużych marketów, chyba Liroy Merlin. Na pewno nie w tym nowym OBI.
  • Odpowiedz
Mirki. Byłem dziś w Leroy Merlin Arkadia i mięli mały wybór traw i też było drogo. Jeszcze Mrówka mi została do sprawdzenia. Jak coś będziecie widzięli dajvie znać
  • Odpowiedz
@dran2 Trochę straszne jest to pytanie, bo je zadałeś w momencie, kiedy akurat zajmuję się podłogą na balkonie. ( _)

A do rzeczy: jestem bardzo zadowolony. Właśnie mija 2,5 roku użytkowania (podłoga nie demontowana, ani nie osłaniana na zimę). Impregnacja fabryczna, niczym nie malowałem. Technicznie nic się z tym nie dzieje, wszystko trzyma się kupy (a się obawiałem, bo to jest na zszywki wszystko). Wizualnie widać już zużycie,
  • Odpowiedz
Jak chcesz, to później mogę wrzucić Ci jakieś foto poglądowe.


@Niszczycielski_Muminek: Super, dzięki! U mnie boje się że te szczury też będą problemem, były właściciel nawet kolczatki zamontował na parapetach ale uznałem że wolę już gołębie i to zdemontowałem. Na razie się nie pokazują.
  • Odpowiedz
@dran2 ogólnie miałem robić podłogę od nowa, bo trochę zaniedbałem i nie robiłem z tym kompletnie nic. A tu się okazało, że technicznie jest to w niezłym stanie, więc przeczyściłem, kupiłem puchę impregnatu za parędziesiąt złotych (na tym nie warto oszczędzać akurat) i zobaczymy co będzie. Ale wygląda, że drewienko odzyskało blask. Póki co schnie. :)
  • Odpowiedz