Wpis z mikrobloga

Czy w Polsce są dobre zarobki ? pytam, bo za parę lat będę musiał iść do pracbazy, ale czy zarobki są dobre w miarę, żeby wystarczyło między innymi na: mieszkanie, rachunki, czynsz, odzież, rozrywkę, samochód, komputer, internet z telewizją, w miarę przytulne mieszkanie nie musi być, że tak powiem full wypas, ale takie skromne mieszkanko, ale nie ubogie. I co najważniejsze na gry ? aha i jeszcze medykamenty
#pracbaza #zarobki #polska #gownowpis #pytaniebezsensu
  • 33
@botpoziomu: Piekarz albo coś innego póki co myślę nad zmianą szkoły. Wybrałem licbazę, ale chciałem iść do technikum i zostać informatykiem... Ale matma kuleje. Wiem jest coś takiego jak korepetycje... A szkołę chcę zmienić na zawodówkę lub technikum... A liceum wybrałem, bo tam będzie dla mnie korzystnie. Pani z zajęć rewalidacyjnych tam jest i będę tam mieć takie zajęcia rewalidacyjne bardzo możliwe, że właśnie z tą panią. Szkołę wybierałem, że tak
zostać informatykiem... Ale matma kuleje


@Saber9321: nie każdy informatyk potrzebuje matmy. Tak właściwie to większość raczej nie potrzebuje ogarniać zaawansowanej matmy. Jak skonczysz liceum to mozesz rok wczesniej isc na studia więc to jest plus.

Czyli te zarobki to nie są jakieś marne prawda ?,


@Saber9321: no 2,6K netto to jest bardzo marnie a tutaj jest brutto to już w ogóle xD
@vvertoi Nie wiem czy to istotne, ale mam jeszcze problemy z widzeniem przestrzennym. Nie wiem czemu czy to przez aspergera czy astygmatyzm w lewym oku (nie wiem do końca co to ten astygmatyzm kiedyś trochę o tym czytałem, ale to pobieżnie więc no...)