Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: można żyć np z roidmi ;) a u mnie wywalenie fabrycznego radia z tego co pamiętam likwiduje mi dźwięk kierunkowskazów, pozbawia mnie sterowania z kierownicy itd.
Chociaż cd-rw z mp3 mi czyta ;) i nawet tagi id3 obsluguje ;)
@Niebadzlosiem: no ja nie zamieniam bo inne radia wyglądają sebixowato, a do puga 407 właściwie żadne radio nie pasuje oprocz fabrycznego xd
@Patrycjusz_K: ogolnie aux w radiu niby jest tylko trzeba go aktywowac, ale musi to robic ktos kto ma sprzet i oprogramowanie do tego XD nad transmiterem też myślałem, jakiś xiaomi roidmi 3s
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: ja mam 17 letnie auto, chciałem zachować sobie oryginalne radio i znalazłem sposób, żeby mieć w nim bluetooth ( ͡ ͜ʖ ͡) ale zgadzam się - jakby nie dało rady, to jednak lepiej poświęcić wygląd dla funkcjonalności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: jeśli radio ma wyjście na zmieniarkę cd, to w większości przypadków da się znaleźć jakiś dedykowany moduł BT, który podszywa się pod zmieniarkę. Ja kupowałem na ebay'u od jakiegoś gościa, który robi je dla wszystkich niemieckich marek aut, ale dla innych też można znaleźć.
Mam to razem z mikrofonem, więc działa jako zestaw głośnomówiący i można cześć funkcji obsługiwać przez przyciski radia (zmiana piosenek, odbieranie połączeń). 200 zł z przesyłką.