Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. Nakręciłem krótkie porównanie Mi Band 2 oraz 3. Dłuższy film skupiający się na nowej opasce pojawi się już niedługo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje filmy nie pojawiają się często, ani nie są bardzo profesjonalne, ale i tak je robię od czasu do czasu na zasadzie "może komuś pomoże" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam do oglądania, a jeżeli ma ktoś ochotę to może jakiś ślad po sobie zostawić. Będzie mi miło.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qTwRY3YI3KA
#miband #xiaomi #miband2 #miband3
Fuksy - Mirki i Mirabelki. Nakręciłem krótkie porównanie Mi Band 2 oraz 3. Dłuższy fi...

źródło: comment_SqIRUPhtJgIyqz5rO9ommDpQksHfXSDN.jpg

Pobierz
  • 21
@Fuksy: yyyyyy, jeżeli chodzi o kroki, to sie nie zgadzam absolutnie, rownież posiadam miband 2 od dnia premiery, i dużo lepiej liczy kroki... mi band 3 zlicza mi kroki podczas spania, na przykład wczoraj zrobiłem ponad 120 metrów.. śpiąc, gdzie miband 2 w ogole mi nie zliczał kroków podczas spania czy ruszania ręką.. a w 3 wystarczy ręke wprowadzić w mini wibracje (podobne do chodu) i bedzie zliczał na potege 30
via Android
  • 0
@Kramarz Dziwne. Właśnie u mnie band trzy w taki sposób nie liczy kroków. Mogę machać ręką a kroki się nie naliczają. Nawet gdy robię to mocniej. Z rana nigdy nie miałem naliczonych kroków chyba że byłem w toalecie to wtedy tak. ( ͡º ͜ʖ͡º) Właśnie dlatego mówiłem, że bardziej jestem w stanie zaufać trójce. Może to kwestia oprogramowania? Masz najnowsze?
via Android
  • 0
@Kramarz Na najnowszym oprogramowaniu trójka nie nalicza mi kroków w taki sposób w jaki mówisz, że Tobie zlicza :) Tak jak mówisz - kwestia pewnie aktualizacji. Pytanie czy mając banda 2 warto brać trójkę dla tej ewolucji? Jakie jest Twoje zdanie? :)
@Fuksy: ja jestem zadowolony przede wszystkim z wygodniejszego czytania powiadomien, wiecej tekstu, ale jezeli nie obchodzi Cie co powiadamia, tylko czy powiadamia, czyli sama wibracja Ci wystarczy to zostać przy 2. Ale mam wrazenie że na 3 wyjdą niedługo dodatkowe mozliwosci i opcje, a przynajmniej tak po cichu mam nadzieje
via Android
  • 0
@Sarseth Jak z Chin to będzie zawsze język chiński chyba że sprzedawca wgra inny przed sprzedażą ;) Ale wgranie języka angielskiego bądź naszego to jedynie zainstalowanie zmodyfikowanej aplikacji mifit. A co do protectora to uważam, że każda forma ochrony jest lepsza od żadnej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Fuksy: Dzięki! Zamówiłem już od jakiegoś ziomka z PL allegro, co niesprzedaje spolszczonych ale cena ta sama (10zł więcej) a już w paczkomat wrzucił i miał ponad 200 kopii tego sprzedanego o0 i nic negatywnych o tych bandach. Więc zobaczymy, chyba dziś odbiorę a potem szukam protectora, bo mało tego w sumie na necie
@Fuksy: Nie ładuje mi się skurczybyk. Także wrażenia słabe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czekam na info od sprzedawcy co z tym robimy. Czy zwrot, wymiana czy może muszę gwarancję bo odpakowane już wszystko - czego najmniej chcę - czekania miesiąca. Akurat mam urlopik zaraz i chciałem mocno to potestować.