Wpis z mikrobloga

PaczkaWRuchu - Fuck you, nienawidzę Cie.....

Jakiś czas temu zamówiłem z #alliexpress produkt. Napaliłem się na niego konkretnie, wybrałem nawet droższą opcje wysyłki aby dostać go szybciej. No i faktycznie, wszystko szło cacy, ciągła aktualizacja statusu - cud, miód malyna.
Paczka w Polsce pojawiła się 9 lipca, dostałem sms o tym iż paczka juz idzie i zaraz jeju jeju bedzie u mnie. Zdziwiło mnie to, że paczka będzie dostarczona do kiosku ruchu zamiast do mieszkania jak to bywało wcześniej, no ale kiosk mam 200m od piwnicy więc spoko.
Mija dzień za dniem, paczka została przekazana do rąk januszy z "paczki w ruchu"
15 lipca status paczki - Paczka w drodze do punktu odbioru
Ja już zajarany, czekam dzień, dwa, trzy. Nic. Postanowiłem zadzwonić na infolinię. Tam dostałem informacje o tym, że "dział logistyki coś tam pokiełbasił ale zaraz to zgłoszone i zaraz paczka ruszy dali i będzie u mnie"
No ok. Czekam, czekam i dupa zbita. Kolejny telefon i ta sama śpiewka -
"panie do kierownika magazynu już sprawe zgłosiłam paczka juz idzie na jego plecach panieeee"
Czekam czekam, dziś zadzwoniłem po raz trzeci, byłem już dość mocno podirytowany i uzyskałem infomracje o tym iż paczka jednak została zgubiona. AHA.
Przekierowali mnie do "MeestPolska" bo to oni byli bezpośrednim łącznikiem między Panem z Chin a mną i to oni przekazali towar do "paczki w ruchu"
Tak czy siak paczka została zgubiona, gdybym nie napierał to nikt by dupska nie ruszł aby mnie poinformować co sie dzieje z moją paczką.
Teraz nawet nie mogę założyć sporu bo wg trackingu na #aliexpress paczka jest nadal dostarczana.

Nie polecam usług tego badziewia.

#paczkawruchu #zalesie #gorzkiezale ##!$%@?
  • 23
@kubica666: paczka w ruchu polskich przesylek nigdy mi nie ukradla, jedyne co kradna, to te #!$%@? ktore obsluguja wlasnie przesylki z chin, one najpierw ida tam gdzies na jakas wioche i oni naklejaja swoje etykiety i wysylaja do ruchu, ale z tego co zauwazylem to wysylaja tylko malutkie gownowarte paczuszki, jak cos wiekszego lub cenniejszego zamawialem to nic nie dotarlo

ogolnie to jakies duperele do dolca doszly wszystkie, a kilka rzeczy
@kubica666: w sumie to chyba taka kumulacja, bo zanim ta firma powstala to przeciez duzo rodakow cebulakow robila zwroty mimo ze towar dotarl i byl ok, wiec ali juz tak chetnie i latwo nie akceptuje disputow z polski, a ze trackingi wyslane do tej firmy pokazuja ze paczka jest dostarczona lub dalej w doreczeniu, to w sumie nie masz podstawy ani dowodow na to ze nie otrzymales paczki i kolo sie