Wpis z mikrobloga

Miraski, co się dzisiaj #!$%@?ło jak jechałem do #pracbaza
Słowem wstępu, dzisiaj mam na sobie koszulkę patryiotyczną, czyli Behemotha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Często noszę koszulki jakiś Alice Cooperów czy innych Motorhead.

Do rzeczy, jadę sobie autobusem i słucham sobie spokojnie muzyki.
Stoję na przegubie i na jednym z przystanków wsiada ona.
Młoda blodnynka, szczupła, zgrabna - 7/10
Spojrzała na mnie.
Nagle jej wzrok się zawiesił, tryby w głowie zaczęły pracować z pełną wydajnością.
Jednego megachomika na godzinę.
I co zrobiła potem?



#heheszki #takbylo #bekazkatoli
  • 62
  • Odpowiedz
@zarowka12:
Ja tylko opowiadam jak to wygląda z mojego punktu widzenia, w szczególności to spojrzenie. To nie było takie szybkie skanowanie jak kto wygląda, ale raczej takie gapienie się i próba przypomnienia sobie co to za zespół. To tak trochę jak iść na koncert Behemotha tylko po to aby się tam modlić za uczestników koncertu.

Mam znajomych katolików i niektórzy noszą takie oto pierścionki różańcowe. Sam się kiedyś musiałem spytać co
4.....r - @zarowka12: 
Ja tylko opowiadam jak to wygląda z mojego punktu widzenia, w...

źródło: comment_8gDwUd6izaUdpXVUtqVgl2u0RTXMM4Jc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 11
@sielkunczik

no i co się stało? zaszkodziła ci tym, obraziła?


Nah, po prostu jej zachowanie było wybitnie głupie. I to jest śmieszne.

Bo głupi ludzie są śmieszni.
  • Odpowiedz
Od tak w autobusie dziewczyna zaczęła się modlić. I ta reakcja na koszulkę zespołu, którego człnkowie opowiadają się przeciw ideologii KK jest całkowicie bez znaczenia.


@404unknownuser: gdzies ty sie wychowal? Wyszedles z lasu wczoraj? Nie raz widuje ludzi modlacych sie w autobusach i miejsach publicznych. Przestan sobie dorabiac ideologie.
  • Odpowiedz
  • 7
@404unknownuser Skoro babka nosiła przy sobie różaniec to na pewno zaczęła się modlić z Twojego powodu xD Pewnie specjalnie go w plecaku nosi, żeby tylko gdy kogoś "oryginalnie" ubranego zobaczy to od razu klepec za niego zdrowaśki. Otóż rozczaruje Cię, niektórzy ludzie w komunikacji miejskiej chcą coś jakoś zabic czas. Jedni słuchają muzyki, drudzy czytają książki a trzeci będą medytować (tak rozaniec to forma medytacji)
  • Odpowiedz